POLECAMY

Występ absolwenta warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz adeptem Szkoły Cyrkowej w Julinku. Równolegle z podjętymi studiami uczestniczył w zajęciach Klubu Sportowego DKS Targówek w sekcji akrobatyki. Występy artystyczne rozpoczął w 1980 roku specjalizując się w prezentowaniu dużych iluzji. Od tego czasu zrealizował szereg kontraktów zagranicznych za pośrednictwem Polskiej Agencji Artystycznej „Pagart”.

Występował między innymi we Włoszech, Austrii, Szwajcarii, Francji i na Bliskim Wschodzie. Jego pokazy cieszyły się dużym powodzeniem i uznaniem zarówno publiczności jak i kontrahentów zagranicznych. Konsekwencją przychylnych recenzji z programów były liczne zaproszenia do udziału w pokazach iluzjonistycznych podczas międzynarodowych spektakli galowych w San Remo, Rimini, Lucca i Alassio. Od wielu lat członkek Krajowego Klubu Iluzjonistów.

Do Państwa dyspozycji bogaty wybór programów artystycznych w nowym niekonwencjonalnym wykonaniu z elementami tańca i akrobatyki. Swoją artystyczna wszechstronność wspiera profesjonalną muzyką, choreografią, niebanalnymi rekwizytami iluzjonistycznymi na światowym poziomie.

W programie:

– makro iluzja
– mikro iluzja
– lewitacja
– transformacja
– telepatia
– iluzja kontaktowa

Chcesz zorganizować występ Arex Show? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com