POLECAMY

Formacja AnVo to debiutujący w lipcu 2016 roku zespół pochodzący ze śląska. W jego skład wchodzi dwójka doświadczonych wokalistów i muzyków: Anna Kwaśny i Wojciech Przybyłko, którzy zainspirowani miłością do muzyki stworzyli duet o charyzmatycznym brzmieniu i oryginalnych wokalach. To, co ich łączy prywatnie i zawodowo, to przyjaźń i pasja do muzyki, której sami są autorami

Tworząc swój wymarzony muzyczny projekt starają się współpracować z najlepszymi aranżerami i agencjami artystycznymi w Polsce, żeby tym samym dać swoim słuchaczom sto procent przyjemności w trakcie słuchania ich utworów.

Swoje doświadczenie nabyli biorąc udział w wielu projektach coverowych, jak również w trakcie profesjonalnej oprawy imprez okolicznościowych, którymi zajmują się od kilkunastu lat, grając dla ludzi w całej Polsce. Jeśli ktoś zastanawia się co oznacza nazwa AnVo – odpowiedź jest prosta – to pierwsze sylaby ich imion.

Znając zasadę sukcesu: „Zawsze na najwyższym poziomie” Formacja AnVo to już 5 osób pracujących zawsze razem na każdym koncercie. Trzon zespołu: Anna Kwaśny i Wojtek Przybyłko, DJ Damian i zawodowe tancerki Marta oraz Agnieszka. Do każdego utworu Formacji AnVo plastyczna choreografia i sceniczny show gwarantuje niezapomniane wrażenia po każdym koncercie.

Chcesz zorganizować koncert zespołu AnVo? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com