POLECAMY

Anna Żebrowska w przebojach Anny Jantar i Ireny Jarockiej.

Ponad godzina przebojów dwóch „motyli” polskiej estrady – Anny Jantar i Ireny Jarockiej. Ogromne zainteresowanie ze strony publiczności, współuczestnictwo wokalno-taneczne i prośby o bisy – to właściwie nieodłączna część koncertów Anny Żebrowskiej. Polskie, znane, lubiane przeboje oraz bezpośredni kontakt z publicznością gwarantują aktywne włączanie się uczestników w koncert, będący swoistym „wehikułem czasu” przenoszącym starszych widzów wspomnieniami, a młodszych – wyobraźnią, do muzycznie pełnych uroku lat 70.!

Na niezwykłość i unikalność programu Anny Żebrowskiej wpływa niewątpliwie kilka ważnych czynników: to PIERWSZE i jak dotąd JEDYNE tak profesjonalnie i wiernie przygotowane przedsięwzięcie muzyczne przedstawiające postać Anny Jantar w Polsce, Europie i na świecie! Program bazuje na naturalnym wokalno-wizualnym podobieństwie do niezapomnianej Bursztynowej Dziewczyny.

W programie:

– aranżacje muzyczne wykonane z ogromną dbałością o oryginalne brzmienie, by stworzyć iluzję powrotu do lat 70.!
– linie wokalne w każdym utworze śpiewane tak jak wykonywała je Anna Jantar, bez udziwniania w stylu tzw. „ozdobników” czy zmian linii melodycznych!

Na koncert składają się najpopularniejsze utwory Bursztynowej Dziewczyny, m.in.:
– Tyle słońca w całym mieście,
– Co ja w Tobie widziałam,
– Hasta manana,
– Staruszek świat,
– Wielka dama tańczy sama,
– Najtrudniejszy pierwszy krok,
– Nic nie może wiecznie trwać,
– Żeby szczęśliwym być,
– Jambalaya,
– Mój tylko mój,
– Moje jedyne marzenie.

Chcesz zorganizować koncert Anny Żebrowskiej?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com