POLECAMY

Swoją karierę rozpoczęła od modelingu, mając zaledwie 17 lat. Jej naturalna uroda i entuzjastyczne podejście do życiowych wyzwań zagwarantowały jej kontrakty na całym świecie, m.in. w Szanghaju, Monachium, czy Barcelonie. W pewnym momencie sukcesy w branży modowej przestały być wystarczające. W poszukiwaniu nowych zawodowych wyzwań, a także kierując się życiową ambicją, odkryła swoją największą pasję – aktorstwo.

Od lat nieustannie podnosi swoje kwalifikacje w tym zawodzie oraz rozwija warsztat aktorski w akademiach w kraju i za granicą. Jest absolwentką prestiżowych uczelni i kursów. Lekcje amerykańskiego akcentu brała u Claire Corff w jej Corff Voice Studio. W Polsce umiejętności gry aktorskiej nieustannie szlifuje pod okiem reżysera Mariusza Forysia, od 2015 roku uczęszczając na zajęcia z teatru improwizacji.

Jest uparta, skoncentrowana na wytyczonym celu a przy tym niezależna i wrażliwa. Na jej urok dziewczyny z sąsiedztwa składają się: otwartość , optymizm i empatia, co w połączeniu z wrodzoną determinacją w dążeniu do obranego celu zagwarantowało jej angaż, zarówno w rodzimych, jak i zagranicznych produkcjach, jak chociażby: „CSI Kryminalne Zagadki Las Vegas”, „America’s Got Talent” oraz w filmie fabularnym „Theft by Deception”.

Od lutego 2017 została gospodynią porannego programu „Dzień Dobry Polsko”, gdzie swoją otwartością i uśmiechem wita Polaków przed telewizorami. Prowadziła wiele eventów, m.in. Festiwal Camer Image czy konferencje dla Grupy Azoty, gdyż w roli konferansjera również czuje się jak ryba w wodzie, a swoim optymizmem zaraża wszystkich.

Chcesz zaangażować Annę Lucińską ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com