POLECAMY

Anna Cyzon rozpoczęła swoją karierę w 2004 roku, kiedy to wystąpiła w kanadyjskiej wersji programu Idol, w którym zakwalifikowała się do finałowych rozgrywek. Sukces ten przyczynił się do współpracy z telewizją CTV, która zaproponowała wokalistce pracę korespondentki w popularnym programie rozrywkowym eTalk, przedstawiającym ciekawostki ze świata gwiazd. W 2006 roku prowadziła swój autorski program w telewizji muzycznej MTV Kanada.

Na początku lipca 2009 roku Anna Cyzon wydała swój pierwszy singel – „Young Boy”, do którego remiks nagrała we współpracy z francuską wokalistką Zaz. Podczas nagrywania teledysku do piosenki poznała Gene Simmonsa (lidera rockowego zespołu muzycznego Kiss), który zaproponował jej kontrakt płytowy ze swoją wytwórnią Simmons Records. Piosenkarka zrezygnowała jednak z tej propozycji, pragnąc pozostać niezależną artystką.

W lutym 2010 roku Anna Cyzon wystartowała w polskich eliminacjach do 55. Konkursu Piosenki Eurowizji z utworem „Love Me”, z którym zajęła ostatecznie drugie miejsce po zdobyciu 15,13% głosów telewidzów. W tym samym roku wystąpiła na festiwalu TOPtrendy w Sopocie, biorąc udział w konkursowej części trendy. W 2011 roku zaśpiewała w utworze „Walk the Plank” zespołu Cpt. Hooks.

W czerwcu 2013 roku Anna Cyzon przyleciała do Warszawy na eliminacje do szóstej edycji programu Must Be the Music. Tylko muzyka, emitowanego w telewizji Polsat. Pod koniec roku założyła zespół D/vision, w skład którego wchodzą też Mariusz Michalak i Krzysztof Łysiak.

W 2016 roku wzięła udział w jedenastej edycji programu Must Be the Music. Tylko muzyka, gdzie ostatecznie dotarła do finału. 28 maja tego samego roku wygrała międzynarodowy festiwal Carpathia Festival w Rzeszowie, pokonując 227 konkurentów z całego świata. W ramach nagrody wystąpi jako gość specjalny na kolejnej edycji festiwalu.

Chcesz zorganizować koncert Anny Cyzon?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com