POLECAMY

ZŁE PSY to grupa gitarzysty – Andrzeja Nowaka – założyciela legendarnego zespołu TSA. Lider zafascynowany od wielu lat Ameryką, bluesem i motocyklami, oprócz heavy metalowego TSA, zawsze chciał stworzyć zespół grający muzykę „pełną kurzu amerykańskich autostrad i pomruku motocykla Harley-Davidson”. Po latach muzycznej kariery z TSA (którego jest do dzisiaj filarem), występach u boku największych gwiazd polskiego rocka i w wielu muzycznych projektach, od 1999 roku występuje ze swoją nową grupą – ZŁE PSY.

Swoimi korzeniami muzyka ZŁYCH PSÓW sięga aż do wartkich nurtów Misissipi i bezdroży USA, które Andrzej dotknął własną stopą, mieszkając przez lata w Stanach. Kariera zespołu związana była od początku ze światem motocykli i psami rasy pitbull, w których Andrzej jest zakochany od lat. Ma to swoje potwierdzenie w nazwie zespołu i muzyce. Pierwsze koncerty ZŁYCH PSÓW miały miejsce na licznie organizowanych w Polsce zlotach motocyklowych, gdzie spotykały się zawsze z entuzjastycznym przyjęciem publiczności. Grupa stała się znana w całym kraju, a jej twórczością zainteresowała się wytwórnia płytowa Metal Mind Productions, czego rezultatem było wydanie w 2003 roku pierwszego CD ZŁYCH PSÓW – „FOREVER”. Po jej wydaniu zainteresowanie grupą wzrosło, a płyta znikała ze sklepów, otrzymując bardzo dobre recenzje w fachowej prasie („Metal Hammer”, „Teraz Rock”).

Koncert ZŁYCH PSÓW po prostu trzeba zobaczyć na żywo, gdyż zespół jest szalenie widowiskowy, a sceniczny magnetyzm lidera to ogromny jego atut. Muzycy tworzą niepowtarzalny styl grupy, który Andrzej nazywa „pitbull rockiem”. Część programu każdego koncertu ZŁYCH PSÓW, to swego rodzaju hołd dla „ojca polskiego blues-rocka” – Tadeusza Nalepy, z którym Andrzej i Marek nagrali w latach 80. znakomite płyty. ZŁE PSY stały się już dziś rozpoznawalną marką i śmiało można powiedzieć, że nazwę i nagrania grupy zna każdy miłośnik bluesa, rock and rolla i motocykli.

Grupa ma w ofercie również specjalny program patriotyczny.

Chcesz zorganizować koncert Andrzeja Nowaka (TSA) z zespołem Złe Psy?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com