POLECAMY

Andrzej Koziński to jeden z najbardziej wystrzałowych i najlepszych Showmanów w Polsce. Znany z wielu programów Telewizji Polskiej i TV Polsat. Finalista “Idola” i “Drogi do gwiazd”. Jeden z czołówki najlepszych prowadzących “Rower Błażeja” w TVP1. Prowadził również programy muzyczne “Disco Polo Live” w TV Polsat.

Zamawiając koncert Andrzeja Kozińskiego macie Państwo do wyboru trzy warianty:

Andrzej Koziński Show – koncert 90 minut z piosenkami autorskimi i największymi przebojami polskiej muzyki tanecznej; doskonały support przed główną gwiazdą wieczoru. Koncert Andrzeja wzbogacony jest pokazem tańca electro, break dance w wykonaniu czołówki finalistów programu “You Can Dance” TVN. Oprócz najlepszego show w Polsce duża dawka humoru, muzyki w najlepszym wydaniu oraz doskonały kontakt z publicznością.

Andrzej Koziński Show – konferansjer, który rozkręci do czerwoności każdą publiczność bez względu na wiek. Prowadzi dla was imprezy, pikniki, dożynki, dni miast i wiele innych pod sztandarowym hasłem: “Miłość, wolność, paranoja”. Ubrany kontrowersyjnie i tryskający dowcipem w każdym wejściu na scenę podkręci publiczność swoim nowym programem scenicznym i konkursami.

Andrzej Koziński jako młodsza siostra Genowefy Pigwy. Zapraszamy państwa na 20 – minutowy program kabaretowy pod hasłem: “Pigwa z nyndzą przez kraj pyndzą”.

Chcesz zorganizować koncert Andrzej Koziński Show?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com