POLECAMY

Andrzej Dąbrowski – karierę piosenkarza rozpoczął w 1970 roku od piosenki Zielono mi. Zdobył trzy główne nagrody festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu: Zielono mi, Do zakochania jeden krok, Niewczesna miłość. W Sopocie zdobył główną nagrodę Dnia Międzynarodowego. Brał udział w licznych festiwalach i konkursach piosenki. Uczestniczył w wielu telewizyjnych programach rozrywkowych i koncertach. Dla Polskiego Radia nagrał ponad 130 piosenek. Jest kompozytorem wielu utworów.

Andrzej Brdak – pianista, akordeonista . Działalność artystyczną wykonuje od ok. 25 lat. Jako pianista występował na licznych koncertach i festiwalach w kraju i za granicą (Holandia, Francja, Niemcy, Belgia). W jego repertuarze znaleźć można niemalże wszystkie gatunki muzyki i dostosować je do charakteru imprezy, a zróżnicowany repertuar i możliwości improwizacyjne wykonawcy pozwalają spełniać wszystkie muzyczne marzenia gości.

W towarzystwie akompaniamentu pianisty Andrzeja Brdaka, Andrzej Dąbrowski zaśpiewa przepiękne i nastrojowe piosenki nie tylko z lat 60., które kojarzy kilka pokoleń w Polsce.

Oferujemy:
• koncert 1,5-godzinny bez przerwy lub w 2 setach 45-minutowych,
• dwu- lub czteroosobowy skład zespołu grający „na żywo”.

Chcesz zorganizować koncert Andrzeja Dąbrowskiego i Andrzeja Brdaka? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com