POLECAMY

ANAKIN – to zespół muzyczny wykonujący covery polskich przebojów lat 80. Zespół swobodnie nawiązuje kontakt z publicznością, posiada dobry warsztat i spore doświadczenie sceniczne, wyniesione z wrocławskich formacji muzycznych takich jak: WINNETOU, LEWIATAN czy SAKRIVERSUM. W repertuarze nowe aranżacje starych, nieśmiertelnych hitów polskiego rocka w połączeniu z ciekawym komentarzem, multimedialnym pokazem czynią z koncertu show, który łączy pokolenia!
Zespół powstał w kwietniu 2010 roku, po to by już kilka miesięcy później zająć pierwsze miejsce na ogólnopolskim festiwalu „Ciechan Cover Festiwal 2010”. Chociaż zespół istnieje dopiero kilka lat, ma już na swoim koncie spore doświadczenie. Ich repertuar znakomicie sprawdza się wśród szerokiej publiczności, ponieważ zawiera hity lat 80., które są po prostu „znane i lubiane.
Zespół ma na swoim koncie wydanie płyty ANAKIN – legendy. Zespół ANAKIN zapewni doskonałą zabawę przy dobrych, polskich i kultowych przebojach. Idealny zespół na support, ale również na samodzielny występ.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Anakin?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com