POLECAMY

An-Kara to duet jedyny w swoim rodzaju. Powstał w 2008 roku z inicjatywy wokalistów. Na początku powstaje utwór „Ona i Ja”, który trafia do rozgłośni radiowych i odbija się dużym echem, co motywuje duet  do pracy nad całym materiałem na płytę. Autorska płyta An-Kara zatytułowana „Więcej nas” ukazała się we wrześniu 2009 r. i w zawrotnym tempie zdobyła serca słuchaczy i przychylność krytyków. Utwory promujące płytę utrzymywały się w pierwszej dziesiątce list przebojów kilkunastu stacji radiowych w całej Polsce.
Teledyski do singli „Więcej nas” i „Chwila jak niebo” dotarły jeszcze wyżej – do 5. miejsca najczęściej oglądanych i najlepiej ocenianych teledysków już w pierwszym tygodniu pojawienia się w portalach internetowych. W lipcu 2010 r. singiel „Nic naprawdę” w szczególny sposób przyczynił się do zawrotnego sukcesu duetu – An-Kara to finalista ogólnopolskiego konkursu radiowego „Przebojem na antenę”.
Kolejny singiel duetu „Nasze ślady” i „Nasze ślady (SummerRMX)” znalazł się w setce najchętniej granych utworów w rozgłośniach radiowych w Polsce „Polska Airplay Top 100” na przełomie lipca i sierpnia 2011 r.
An-Kara ma na swoim koncie koncerty w Polsce i za granicą. Wielokrotnie gościł w programach telewizyjnych największych stacji: „Kawa czy Herbata” – TVP 1, „Teleexpress” – TVP 1, „Lub czasopisma” – TELE5, „Muzyczne listy” – TV4 i innych. W repertuarze koncertowym An-Kara będzie można usłyszeć utwory z autorskiej płyty „Więcej nas” oraz najnowsze utwory singlowe.
Koncert to niepowtarzalna dawka emocji spełniająca oczekiwania słuchaczy w każdym wieku. Duetowi towarzyszy zespół doświadczonych i cenionych muzyków. Każdy koncert sprawdza się zarówno w postaci ekskluzywnego eventu, jak i plenerowego występu. Duet określa swoją muzykę jako climatic pop.

Chcesz zorganizować koncert zespołu An-Kara?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com