POLECAMY

Al Bano & Romina Power Show w wykonaniu Laureatów Europejskiego Festiwalu Coverów An Dreo e Karina. Duet powstał  w 2000 roku. Ma na swoim koncie płyty z największymi hitami Al Bano & Romina Power. W sierpniu 2010 roku, z okazji 10-lecia powstania An Dreo e Karina, do sklepów trafiła płyta pt. „Sempre, Sempre” z największymi przebojami Al Bano & Romina Power w nowych aranżacjach duetu. Nowatorskie brzmienie nieco już przykurzonych utworów super gwiazdy San Remo lat 80. Al Bano & Romina Power, w połączeniu z unikalną energią artystów wyniosły An Dreo e Karina na sam szczyt, dając zwycięstwo w Europejskim Festiwalu Coverów.
Zostali zaproszeni, jako nieliczni z zespołów coverowych, przez dyrektora Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego z Zamościa Tadeusza Wicherka do zagrania wspólnego koncertu na Festiwalu Kultury Włoskiej. Koncert został bardzo dobrze przyjęty przez słuchaczy i dziennikarzy muzycznych. An Dreo e Karina ma na swoim koncie setki koncertów w Polsce i na świecie.
Duet występował na scenach USA, Malty, Czech, Słowacji i wielu innych. Wielokrotnie gościł w programach telewizyjnych największych stacji: „Pytanie na śniadanie” – TVP2, „Kawa czy Herbata” – TVP1, „Złote Tarasy” – TVN, „Teleexpress” – TVP1, Lub czasopisma – TELE5, „Muzyczne listy” – TV4 i innych.
W repertuarze koncertowym duet prezentuje największe przeboje San Remo takie jak: „Felicita”, „Sharazan”, „Ci Sara”, „Sempre,Sempre”, „Tu soltanto Tu”, „Volare”, „Liberta” i wiele innych melodyjnych włoskich kompozycji, które cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Koncertom towarzyszą nieograniczone pokłady energii w oparciu o pełny profesjonalizm, a wszystko to dzięki dużemu doświadczeniu wokalistów i muzyków im towarzyszących.

Chcesz zorganizować koncert duetu An Dreo e Karina?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com