POLECAMY

Są trzema identycznymi siostrami – trojaczkami pochodzącymi z Polski. Urodziły się pięć minut po sobie. Miały to szczęście,  że mogły pobierać lekcje muzyki od wczesnego dzieciństwa, a pierwszą naszą piosenkę zaśpiewały w wieku trzech lat dla naszej grupy przedszkolnej. Miłość do muzyki była dla nich czymś naturalnym, tak więc w wieku sześciu lat rozpoczęły naukę gry na skrzypcach w szkole muzycznej w Żaganiu i od tej pory razem grają, śpiewają i występują.

Do Stanów Zjednoczonych przybyły jako nastolatki w ramach międzynarodowego programu wymiany młodzieży. Po ukończeniu szkoły rozpoczęły naukę na kierunku Arts Management w Shenandoah University koło Waszyngtonu, gdzie mogły kształcić się zarówno w dziedzinie biznesu, jak i muzyki. Muzyka stała się ich podstawowym zajęciem w życiu i w związku z tym kontynuowały studia w Azusa Pacific University koło Los Angeles, gdzie uzyskały dyplomy magisterskie na kierunku gry na skrzypcach.  Uczęszczały także na studia wokalne na University of Nevada w Las Vegas. Później zaczęły pisać własną muzykę i wykonywać podczas koncertów własne oryginale utwory.

Jako zespół ALIZMA występowały w Ameryce Północnej, Europie i Azji oraz brały udział w różnych programach telewizyjnych i wywiadach. Między innymi wystąpiły w „America’s Got Talent”, „Montel Williams”, „Last Call” z Carsonem Daly oraz w filmie Hannah Montana. Możliwość występowania przed tak różną publicznością była dla nich ogromnym życiowym doświadczeniem oraz prawdziwą inspiracją.  Niektóre z niezapomnianych koncertów to występ na wspólnej scenie z Rodem Stewartem w Las Vegas Coliseum at Caesars Palace przed meczem z LA Lakers w Staples Center, występy z okazji imprez takiej rangi jak  64th Primetime Emmy Awards Governor’s Ball, Oscars – 79th Academy Awards Governor’s Ball, Święto Niepodległości Polski w Singapurze oraz na słynnym stadionie Wrigley Field, będącym siedzibą baseballowej drużyny Chicago Cubs w Chicago.

Najbardziej cieszy je debiut płytowy – pierwszy album zatytułowany „Tell Me How To Love You”. Jest on dostępny przez iTunes oraz w innych serwisach. Możliwe jest także przesłuchanie fragmentów utworów oraz zakup przez ich stronę internetową w zakładce „MUSIC”  oraz  „STORE”. Wszystkie piosenki z tego albumu są ich własnymi utworami wykonywanymi w języku angielskim i polskim. Przesłaniem ich muzyki oraz tekstów jest przekazanie słuchaczom pozytywnych i inspirujących przemyśleń na temat pozostawania „wiernym swoim własnym ideom” oraz „życia w prawdzie i miłości”. Zapraszamy do słuchania!

Chcesz zorganizować koncert zespołu Alizma? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com