POLECAMY

Wieczór z kolędami w wykonaniu Aleksandry to podróż przez kraje i miejsca, które związane są z narodzinami religii chrześcijańskiej: Persja, Afryka, Bliski Wschód.

Można powiedzieć, że jest to powrót do korzeni, w nowoczesnym stylu. Radość z narodzin Zbawiciela wyrażona w aranżacjach inspirowanych różnymi kulturami, aby obchodzenie świąt było jeszcze bardziej radosne. Zapraszamy na wieczór kolęd i pastorałek w wykonaniu Aleksandry Szwed. Ciepłe, pełne uroku, radosne, choć czasem refleksyjne utwory: „Przybieżeli do Betlejem”, „Gdy śliczna panna”, „Jezus malusieńki”, „Kołysanka chłodnik”, „Jest taki dzień”, „Na wszystkie połaci śnieg”.

Na Koncertach Zimowych z Aleksandrą, obok autorskich piosenek, usłyszymy również te znane już wcześniej: „Kołysanka chłodnik” z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego czy „Na wszystkie połaci śnieg” z repertuaru Kabaretu Starszych Panów.

Czas koncertu: 60 minut
Aleksandra występuje w towarzystwie czteroosobowego zespołu Bassilia w składzie: bas, perkusja, saksofon, instrumenty klawiszowe.

Chcesz zorganizować Koncert zimowo-kolędowy Aleksandry Szwed?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com