POLECAMY

Wieczór z kolędami w wykonaniu Aleksandry to podróż przez kraje i miejsca, które związane są z narodzinami religii chrześcijańskiej: Persja, Afryka, Bliski Wschód.

Można powiedzieć, że jest to powrót do korzeni, w nowoczesnym stylu. Radość z narodzin Zbawiciela wyrażona w aranżacjach inspirowanych różnymi kulturami, aby obchodzenie świąt było jeszcze bardziej radosne. Zapraszamy na wieczór kolęd i pastorałek w wykonaniu Aleksandry Szwed. Ciepłe, pełne uroku, radosne choć czasem refleksyjne utwory „Przybieżeli do Betlejem”, „Gdy śliczna panna”, „Jezus malusieńki”, oraz „Kołysanka chłodnik”, „Jest taki dzień”, „Na wszystkie połaci śnieg”.

Na Koncertach Zimowych z Aleksandrą, obok autorskich piosenek, usłyszymy również te znane już wcześniej “Kołysanka chłodnik” z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego czy “Na wszystkie połaci śnieg” z repertuaru Kabaretu Starszych Panów.

Czas koncertu: 60 minut
Aleksandra występuje w towarzystwie czteroosobowego zespołu Bassilia w składzie: bas, perkusja, saksofon, instrumenty klawiszowe.

Chcesz zorganizować Koncert zimowo – kolędowy Aleksandry Szwed?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com