POLECAMY

Niezwykle utalentowana, energiczna młoda wokalistka. Swoją karierę zaczynała w programie Roberta Janowskiego „Jaka to melodia?”, wykonując największe przeboje polskich i zagranicznych Artystów. W 2009 r. Aleksandra wystąpiła w Opolu w kategorii DEBIUTY OPOLSKIE 2009. Po krótkim czasie nagrała dwa wielkie przeboje z duetem polskich DJ-ów Calvim i Remim „KISS” i „GIRLS”, które podbiły polskie listy przebojów. W roku 2011 Aleksandra Jabłonka rozpoczyna solową karierę pod pseudonimem ALEXANDRA, debiutując przebojem „Popłyniemy daleko”, który podbił serca Polaków. Piosenka w krótkim czasie staje się przebojem i jest najczęściej graną piosenką w RADIU ESKA, można usłyszeć ją w radiu RMF FM, RMF MAXXX i wielu rozgłośniach regionalnych. Do singla „Popłyniemy daleko” powstał również teledysk, który jest już dostępny w stacjach telewizji muzycznych takich jak Eska TV, Viva, 4Fun TV. Impreza z udziałem zespołu Alexandry to połączenie żywych, energetycznych kompozycji pochodzących z debiutanckiego albumu wokalistki z coverami największych zagranicznych przebojów. Koncert to uczta dla słuchacza, który doświadczy niesamowitych energicznych brzmień, a sama Alexandra porwie wszystkich do zabawy swoją niezwykłą charyzmą i przebojowością! Płyta Alexandry ukazała się na początku 2012r.  Utrzymana jest w klimacie muzyki popowo – klubowej. Za debiutancki krążek artystki odpowiedzialni są najlepsi kompozytorzy i producenci muzyczni. Alexandra zwyciężyła głosami słuchaczy w konkursie RADIA ESKA z Mariną oraz najsilniejszą obecnie polską wokalistką Sylwią Grzeszczak. W ciągu miesiąca na YouTube prawie MILION odsłon piosenki „Popłyniemy daleko” i to bez teledysku!

W czerwcu 2013 ukazał się długo oczekiwany klip do utworu „SMS”,  który od samego początku cieszył się  dużą popularnością na portalach internetowych i w licznych rankingach.

Chcesz zorganizować koncert Aleksandry Jabłonki?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com