POLECAMY

Hacen Sahraoui to znany francuski aktor, który grał w takich produkcjach jak Niania, Dom nad rozlewiskiem, Londyńczycy. Ostatnio zagościł na naszych ekranach jako Żyleta, pomocnik kucharza, oczywiście w znanym i lubianym serialu Przepis na życie. Tym razem wciela się w inną rolę i wprowadza dzieci w arkany francuskich smaków i zabaw kuchennych. Gotowanie kojarzy nam się bardziej z obowiązkiem niż z przyjemnością. Zapominamy, że jest to również świetne miejsce i przestrzeń do zabawy.
Wraz ze swoją asystentką w dowcipny sposób uczą dzieci jak można przygotować smakołyki bez pieczenia, z niewielką pomocą osoby dorosłej.
Dzięki proponowanym warsztatom, chcemy zapoznać dzieci z zasadami higieny oraz bezpieczeństwa w kuchni. Zaprezentować kilka elementów “savoir-vivre”, pozwolić im na rozwijanie swoich zmysłów i umiejętności manualnych, a wszystko to musi być przypudrowane dobrym humorem. Jest to forma warsztatowa, dzieci uczestniczą aktywnie w przygotowywaniu słodkości. Jednym ze smakołyków, które dzieci przygotowują to GRYZLAK – inaczej ciasteczkowa kula na patyczku otulona czekoladą. Te słodkości są niezwykle popularne w USA i Kanadzie. DZIEŃ DOBRY TVN zaprosił Hacena, by pokazać gryzlaki w programie.

Chcesz zorganizować Akademię małego kucharza Hacena Sahraoui? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@pokazykulinarne.com