POLECAMY

Wszechstronna i charyzmatyczna wokalistka z mocnym głosem o ciepłej barwie współpracująca z wieloma zespołami, grupami oraz muzykami, autorka tekstów swobodnie poruszająca się w takich gatunkach, jak: jazz, pop, soul, folk oraz piosenka literacka. Brała udział w koncertach na terenie kraju i za granicą, występowała na wielu scenach, zaszczyciła swoją obecnością m.in.: Dżeztiwal w Dobrym Mieście, Studio Koncertowe Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego w Warszawie, Międzynarodowy Festiwal Jazzu Tradycyjnego Old Jazz Meeting „Złota Tarka” w Iławie, Salonik Artystyczny La Boheme w Warszawie.
Wraz z zespołem Hoboud nagrała płytę, w 2009 roku nagrodzoną w plebiscycie na Folkowy Fonogram Roku (płyta „Wskrzeszenie Hobouda”). Krążek otrzymał również nagrodę w konkursie Polskiego Radia – „Nowa Tradycja”. W 2015 zespół reprezentował Polskę Wschodnią na międzynarodowych Targach EXPO w Mediolanie.
Agnieszka współorganizowała Olsztyńskie Zaduszki Jazzowe. Obecnie współpracuje z dixielandowym zespołem Ols Band (jazz, lata 30.), a także występuje na scenach w Polsce z autorskimi recitalami.

Chcesz zorganizować koncert Agnieszki Symołon ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com