POLECAMY

Zespół Afterlife 07 to jedna z ciekawszych formacji polskiej sceny muzyki dance.

Ich twórczośc została doceniona w całej Europie, a zespół w roku 2009 utworem I Love The Night był nominowany jako reprezentant Polski, do prestiżowej nagrody EuroDanceWeb Awards. To nagroda przyznawana co roku najlepszej grupie muzyki dance w Europie.
Formacja przebojem wdarła się latem 1995 roku na radiowe listy przebojów utworem Hola Amigo, który zajmował pierwsze miejsca zestawień przez wiele tygodni. Ich debiutancki album zatytułowany Mistyczne Słowa pobił rekordy sprzedaży, a zespół został częstym gościem krajowych klubów i dyskotek. W roku 2007 Afterlife reaktywuje swoją działalność. Zespół wydaje reedycję Mistycznych Słów i nagrywa utwór pilotujący ten album – Hola Amigo 2007. Do nazwy zespołu zostały dodane cyfry 07, co oznacza rok ich powrotu. W roku 2009 ukazuje się ich kolejny album Still Alive, który przynosi nowe przeboje takie jak I Love The Night, Happy Love With You, czy Never Alone. Muzyka Afterlife07 to mieszanka bardzo energetycznych i melodyjnych kompozycji, które bardzo łatwo wpadają w ucho, a i ich występy na długo pozostają w pamięci publiczności.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Afterlife 07?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com