POLECAMY

Recital Adrianny Biedrzyńskiej pt. „Ada to nie wypada” to spotkanie z piosenką autorską w znakomitej interpretacji aktorskiej. To sentymentalna podróż przez lata wokalnych występów scenicznych. Jest to wieczór wspomnień wspomnień poprzez utwory z Kabaretu Starszych Panów, Jonasza Kofty, Agnieszki Osieckiej, Jerzego Satanowskiego, Włodzimierza Korcza, Wojciecha Młynarskiego, Juliana Tuwima, Zenona Laskowika itd.

Adrianna może wystąpić sama (tzw. pół playback) lub w towarzystwie zespołu muzycznego. Dodatkowym atutem jest niewątpliwie siostrzany duet z akompaniującą jej na fortepianie – Joanną Biedrzyńską. Możliwość występu z zespołem ( pianino, gitara, akordeon, kontrabas)

Posiadamy ponad dwie godziny materiału, który dzieli się na REPERTUAR ROZRYWKOWY (wspomnienia z lat 60., 70., 80., piosenki z albumu Adrianny z albumu Debiut i piosenki cygańsko-biesiadne) LIRYCZNY lub MIESZANY. Między piosenkami Adrianna rozmawia z widownią i opowiada anegdoty z życia teatralnego. To swoisty dialog muzyczno-kabaretowy.

Program Świąteczny

Nierozłącznym elementem Świąt Bożego Narodzenia jest kolęda. Ponieważ w życiu Ady tradycje odgrywają ważną role, postanowiła włączyć do swojego repertuaru kolędy. I tak powstał program świąteczny na który składa się dwanaście tradycyjnych, najpopularniejszych i najbardziej znanych polskich kolęd, takich jak:

1. Lulajże Jezuniu,
2. Jezus malusienki
3. Przybieżeli do Betlejem pasterze,
4. Cicha noc,
5. Wśród nocnej ciszy,
6. Gdy sie Chrystus rodzi,
7. Bóg sie rodzi,
8. Pójdzmy wszyscy do stajenki,
9. Gdy śliczna Panna,
10. Dzisiaj w Betlejem,
11. W żłobie leży,
12. Ach ubogi żłobie,

Kolędy śpiewane są przez Adę i Jej siostrę Joanne, która dodatkowo akompaniuje na pianinie co wprowadza domowy, wigilijny nastrój. ( Możliwość udziału całego zespołu – pianino, gitara, akordeon). Między kolędami Ada opowiada o różnych wigilijnych zwyczajach z różnych stron Polski oraz recytuje kilka wierszy (znanych i cenionych autorów)  związanych z wigilią Bożego Narodzenia.

W trakcie wieczoru Ada zachęca widzów do aktywnego wspólnego uczestniczenia (śpiewania) w swoim programie artystycznym w czym zwykle pomaga wyświetlanie tekstów kolęd na bocznym ekranie ( lub drukujemy teksty kolęd dla każdego widza).

Chcesz zorganizować koncert Adrianny Biedrzyńskiej? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com