POLECAMY

Adriana Marczewska – szef kuchni oraz twórca projektu La BlaBla, w którym tworzyła autorskie menu oparte na sezonowych, tylko polskich produktach. Wierzy, że o ostatecznym smaku potraw decyduje jakość składników, dlatego używa tylko naturalnych produktów sprowadzonych od lokalnych dostawców specjalizujących się w zrównoważonej hodowli zwierząt, uprawie warzyw i ziół. Prowadzi warsztaty poświęcone sztuce kulinarnej (m.in. w „Zielonym Jazdowie” działającym przy CSW w Warszawie). Pracowała m.in. jako szef kuchni w restauracjach „Instalacje Art Bistro” oraz „U Artystów”.
Znana z programu kulinarnego „Ślinotok” w Kuchnia +. Uczestniczka 4. edycji programu „Top Chef” w telewizji Polsat. Interesuje się kuchnią tradycyjną, specjalizuje w zapomnianych polskich produktach, ziołach i przepisach. Obecnie prowadzi cykl warsztatów kulinarnych w „Grunt i Woda”, zajmuje się consultingiem restauracji oraz prowadzi projekt „The Star” wspólnie z Zatoką Sztuki w Sopocie.

Chcesz zorganizować pokaz kulinarny z Adrianą Marczewską?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:    biuro@agencjaluxart.com