POLECAMY

Adrian Rajczakowski – iluzjonista i mentalista młodego pokolenia. Laureat V Dolnośląskiej Gali Talentów. Twórca kanału THEORY67 w serwisie YouTube, który zrzesza ponad 7000 stałych widzów i cieszy się uznaniem wielu adeptów sztuki iluzji oraz zawodowych iluzjonistów. Jego filmy o tematyce iluzjonistycznej zostały obejrzane ponad 800 000 razy. Na swoim koncie ma ponad 200 pokazów na terenie całej Polski, podczas których zgromadził ponad 50 000 publiczność. Jest jednym z kilku polskich mentalistów oraz autorem scenicznego spektaklu mentalistycznego utrzymanego w stylistyce teatralnej pt. „ERGO SUM”. Adrian jest certyfikowanym ekspertem w dziedzinie mikroekspresji oraz prowadzącym warsztatów poświęconych zagadnieniu komunikacji niewerbalnej. Wiedzę z tego zakresu zdobył na wielu szkoleniach oraz podczas studiów psychologicznych na Uniwersytecie Wrocławskim. Może on być atrakcją kameralnej imprezy okolicznościowej, jak i wielkiego eventu firmowego. W obu przypadkach zadowolenie na twarzach widowni gwarantowane!

Oferta:

Stand up

Pokaz dla wszystkich gości imprezy, który ma charakter humorystyczny. Oprócz niesamowitych efektów magicznych, pokaz jest pełen niewytłumaczalnych rutyn mentalnych. Podczas show Adrian włamuje się do umysłów publiczności, wykorzystując swoją wiedzę z zakresu psychologii oraz oczarowuje wszystkich gości swoją nietuzinkową osobowością i zręcznymi dłońmi.

Close up
Pokaz iluzji z bliska, podczas którego goście mogą poczuć prawdziwą magię, ponieważ ma ona miejsce tuż przed ich oczami. O wyjątkowości tego rodzaju pokazu świadczy namacalna bliskość między widzem a iluzjonistą. Oczywistością jest, że goście imprezy nie zapomną tej atrakcji do końca swojego życia.

Chcesz zorganizować pokaz Adriana Rajczakowskiego? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com