POLECAMY

Iluzjonista, muzyk oraz realizator dźwięku. Ukończył studia na Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Sztuką iluzji zainteresował się, będąc jeszcze w przedszkolu, do którego przyjechał iluzjonista i zaprezentował swój „świat magii”, który mocno wzbudził jego zainteresowanie tym tematem. W późniejszych latach Adrian poznał mistrza Europy w sztuce iluzji – Grzegorza Klata, który został jego nauczycielem i wprowadził go w tajniki iluzji.
Dzięki swojemu muzycznemu wykształceniu, Adrian bardzo często zwraca uwagę na każdy dźwięk, który podkreśla w danej chwili magiczną prezentację trików. Dlatego jego pokazy charakteryzują się dbałością o każdy detal. Przez lata miał okazję szkolić się u najlepszych iluzjonistów na świecie, regularnie uczestnicząc w różnego rodzajach seminariach prowadzonych w Polsce i za granicą. Od 2008 roku jest członkiem Krajowego Klubu Iluzjonistów, który zrzesza wszystkich zawodowych iluzjonistów i pasjonatów sztuki iluzji w Polsce.
Od dwóch lat występuje w duecie z Aleksandrą Pyka, co pozwoliło mu na poszerzenie repertuaru o duże iluzje. Jego determinacja, ciężka praca, wielogodzinne treningi przed lustrem oraz liczne pokazy po całym kraju pozwoliły mu nabyć umiejętność dawania radości, emocji, czasami chwil wzruszenia widzom oglądającym show.

Chcesz zorganizować występ Adriana Mitoraja? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com