POLECAMY

Adam Gałka od 3. roku życia, a może i nawet od narodzin miał już styczność z Elvisem Presleyem. Jako mały chłopiec nagrywał się kasując ojcu przy tym nagrania Presleya, które w owych czasach były niełatwe do zdobycia w naszym kraju. W wieku 9 lat pod choinkę Adam dostaję swoją pierwszą gitarę na której próbuję grać. W roku 1988 Adam ciężko choruję i jego jedynym lekiem staje się Elvis i jego muzyka. Mając pod ręką jedyną kasetę króla włącza ją i staje się jego wielkim fanem po dzień dzisiejszy. Zaczął kupować płyty, kasety i wszystko co było związane z Elvisem.
Zamknięty w czterech ścianach przez 8 godzin żył Presleyem, śpiewał, słuchał, uczył się sam grać na gitarze, a także malował jego portrety, obrazy. W roku 1994 Adam występuje na swoim pierwszym publicznym recitalu.
Wchodzi do studia nagrań i nagrywa piosenkę w swojej wersji “Dont Cry Daddy”. W roku 1995 Adam jest członkiem grupy rockowej SARON, w którym na perkusji gra Ułan – późniejszy perkusista formacji SISTERS. Zespół tworzy swoją muzykę i koncertuje w studenckich klubach. W roku 1998 Adam poznaje wspaniałego muzyka z Olsztyna Jerzego Budnego i zakładają duet FIGARO, grając na przeróżnych imprezach.
Duet odnosi sukcesy i jest najlepszym duetem w Olsztynie, który bawi, prowadzi, gra i śpiewa. W międzyczasie w roku 1999 Adam nie poddaje się i wstępuje do 10-osobowego składu Jarka Pietkuna INSIDE BLUE wraz z grupą Zbyszka Siwka ZBIGI BAND.
Pokazują się w ośrodku rządowym w Łańsku, gdzie gośćmi byli Jerzy Buzek wraz z żoną oraz Hanna Suchocka. W roku 2000 zespół bierze udział w konkursie na Nocach Bluesowych i dostaje wyróżnienie.
Podczas istnienia zespołu FIGARO Adam nie może znieść tego, że brakuje mu występów jako Elvis i postanawia występować solo. W roku 2001 Adam odkrywa Martę Maćkowską później finalistkę Fabryki Gwiazd, która dośpiewuje mu w chórkach na nagraniach demonstracyjnych. Adam koncertuje solowo i poznaje świat artystów, jego nowi znajomi to: JERZY POŁOMSKI, TOMASZ STOCKINGER, RYSZARD RYNKOWSKI, PERFECT, ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY, NORBI, STACHURSKY, NOCNA ZMIANA BLUESA, KRZYSZTOF KRAWCZYK, MARIA SZABŁOWSKA, MICHAŁ MILOWICZ, MICHAŁ WIŚNIEWSKI, DODA.
Natomiast w Mrągowie Adam jest urodzinową niespodzianką dla Marii Pakulnis, która obchodziła 50. urodziny.
W tym też roku jest niespodzianką na weselnej uroczystości w Starych Jabłonkach dla syna Elżbiety Skrętkowskiej, znanej producentki programu Szansa na Sukces.
Następnie Adam pojawia się w TVP2 w programie Podróże z żartem prowadzonego przez Krzysztofa Skibę i Beatę Pawlikowską, gdzie gośćmi programu byli: LIROY, MACIEJ ORŁOŚ, JAN PIETRZAK, MIKA URBANIAK, MICHAEL MORITZ.
W tym okresie Adam współpracuje z oficjalnym Fun Klubem Elvisa z polski i otrzymuje wyróżnienie jako najlepszego naśladowce Elvisa. W roku 2009 Adam zakłada zespół Memphis Road, z którym do dziś grają koncertowe wersje Elvisa z Las Vegas.
Dziś Adam występuje z zespołem i solowo.

Chcesz zorganizować koncert Adama Gałki – Polski Elvis Show?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com