POLECAMY

Ada Szulc – finalistka programu X Factor. Jej niebanalna barwa głosu została dostrzeżona m.in. przez producentów filmu „Big Love”, którzy powierzyli jej wykonanie piosenek filmowych. Artystka odnajduje się w wielu stylach muzycznych, dlatego też bierze udział w różnorodnych projektach. Pozwala jej to odkrywać nowe zakamarki muzyki i – co najpiękniejsze – siebie samej. O Adzie Szulc – studentce farmacji zrobiło się głośno, gdy wiosną 2011 roku zajęła 3. miejsce w programie „X Factor”/TVN – będąc nie tylko ulubienicą Kuby Wojewódzkiego, ale i całego jury oraz rzeszy sympatyków, którzy na nią głosowali i polubili ją m.in. za interpretacje utworów:

 – Eva Cassidy „Fields of Gold”,
– Wet Wet Wet „Love is all around us”,
– Alanis Morissette „Ironic”,
– Czesław Niemen „Pod papugami”,
– Rihanna „Don’t stop the music”,
– Adele  Rolling In the deep”.
Ada ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w klasie skrzypiec, przez pięć lat śpiewała w zespole pop – rockowym Chilitoy, z którym nagrała kilka singli. Po sukcesie w programie wystąpiła także gościnnie na płycie Barbary Trzetrzelewskiej „From Newport to London”, gdzie razem zaśpiewały utwór Basi „A Gift”, który w duecie premierowo wykonały w programie X Factor TVN.
Prosto z planu finałowego odcinka X Factor znalazła się w studio niezależnego muzyka, producenta Mariusza Szypury (Silver Rocket, Happy Pills), który wraz z reżyserką filmu „Big Love” Basi Białowąs zaprosił Adę do zaśpiewania piosenek do filmu, w tym tytułowej.
Soundtrack jest dostępny w sklepach od 31.01.2012r.

Ada zaśpiewała 2 piosenki, wiodącą i finałową, do drugiej części „Dzwoneczka” Disneya.

Chcesz zorganizować koncert Ady Szulc?  zadzwoń   604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com