POLECAMY

3oda Kru – prawdopodobnie najbardziej zwariowany hip-hiphopowy zespół, czyli odpowiedź na pytanie jak wyglądałby hip-hop, gdyby zamiast w Nowym Jorku, narodził się w Parzymięchach. Liderem i pomysłodawcą zespołu jest GrubSon – kiedyś debiutant, a dziś jeden z najczęściej koncertujących raperów w Polsce. Wyjątkowo energetyczne występy i specyficzne poczucie humoru to dwa podstawowe aspekty wyróżniające 3odę na tle innych zespołów hip-hopowch. Ich twórczość pełna dystansu do siebie samych i otaczającej ich rzeczywistości, a także ciągłe poszukiwania muzyczne czynią ich debiutancką płytę albumem bardzo nietypowym.

3ODA KRU Entertainment przedstawia „Parchstyczny Mikstejp”. To hip-hop nafaszerowany wszystkim tym, co z tym stylem nie bardzo się kojarzy. Inspiracje muzyczne płyną zewsząd, a główną inspiracją dla tekstów okazał się klimat przaśnej potańcówki w remizie. Płyta ma formę mikstejpu, jednakże jest absolutnie autorskim projektem wyprodukowanym w całości przez GrubSona. Lirycznie wspierają go Metrowy i Bu, a wokalnie i beatboxowo Jot. „Parchastyczny mikstejp” przeniesie swych słuchaczy z osiedlowej ławki wprost do obory, gdzie życie toczy się zupełnie innym tempem, ale na pewno jest niemniej ciekawe.

Chcesz zorganizować koncert zespołu 3oda Kru?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com