POLECAMY

2 plus 1 – legendarna grupa powstała w 1971 r. na kanwie założonego w 1965 r. przez Janusza Kruka i Cezarego Szlązaka zespołu Warszawskie Kuranty. Muzycy do składu zaprosili Elżbietę Dmoch. Cały zespół liczył 11 muzyków, a karierę w nim rozpoczynali m.in. Andrzej Rybiński, Andrzej Krzysztofik, a także (o czym pamięta niewiele osób) Zbigniew Hołdys. Zespół odnosił ogromne sukcesy na arenie krajowej oraz międzynarodowej, jeżdżąc na tournée po całym świecie i sprzedając swoje kolejne longplaye w niewyobrażalnych dziś nakładach. Wydali 10 płyt. Byli nazywani Polską ABBĄ. Po 21 latach wielkich sukcesów, paroletnią przerwę w działalności estradowej zespołu spowodowała nagła śmierć Janusza Kruka w 1992. W 1998 roku Cezary Szlązak wraz z Elżbietą Dmoch, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów zespołu, podjęli decyzję o powrocie 2plus1 na scenę. Po zmianach w składzie, zespół nieprzerwanie koncertuje od 1998 r., wykonując swoje największe przeboje oraz ciesząc się niesłabnącym aplauzem publiczności w Polsce oraz na koncertach polonijnych.

W 2016 roku zespół przypomniał o sobie, wykonując w ciągu 3 miesięcy w Polsce i za granicami trasę 45 koncertów na swoje 45-lecie.

Zespół ze swoim wielkim hitem „Windą do nieba” (granym na żywo!) w sierpniu 2017 r. w mrągowskim amfiteatrze był najcieplej witanym, nagrodzonym owacjami na stojąco zespołem Festiwalu Przebojów Weselnych realizowanym przez TV Polsat.

2 plus 1 wylansowali i grają na swoich koncertach wiele znakomitych przebojów. Repertuar uzupełniony został o utwory patriotyczne, a na koncerty świąteczne i noworoczne o specjalnie przygotowaną kolędę i piosenki świąteczne zespołu. To grupa wokalno-instrumentalna, występująca wyłącznie na żywo. Gra ok. 70-minutowe koncerty z charakterystycznym dla siebie rozrywkowo-taneczno-rockowym pazurem oraz (pomimo 70-tki na karkach muzyków), z energią i radością, których może im pozazdrościć wielu młodszych twórców.

Zespół 2plus1 zajmuje kluczowe miejsce wśród panteonu wykonawców, którzy wywarli zdecydowanie największy wpływ na historię współczesnej polskiej piosenki popularnej. Ich koncerty stanowią ucztę muzyczną i wyśmienitą zabawę dla publiczności w każdym wieku, która razem z zespołem śpiewa ich wielkie przeboje.

Chcesz zorganizować koncert zespołu 2 plus 1?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com