PLAN

Formacja powstała w 2005 r. w Warszawie. Styl, który prezentuje, to melodyjny, nowoczesny rock z elementami grunge-core. W 2012 r., z wokalistką Anną „Nuno” Waszkiewicz, PLAN zadebiutował płytą „MrockAndRoll”. To połączenie ciężkiej nuty i kobiecego głosu nadało grupie charakterystyczny styl oraz koloryt, który doceniono m.in. na eliminacjach do Przystanku Woodstock, gdzie zespół doszedł do finału, ostatecznie koncertując na dużej scenie festiwalu, a później wielokrotnie w czasie finałów WOŚP.

Członkowie PLANU to także półfinaliści programu „Must Be The Music”, po którym zostali zaproszeni przez Wojciecha Manna na festiwal w Opolu oraz do jego programu „Kocham to, co lubię” w TVP.
W kwietniu 2015 r. drogi „Nuno” i reszty składu rozeszły się, a rok później do grupy wrócił Marcin „Śvist” Świstak – wcześniej wokalista znanego warszawskiego składu B.E.T.H. Nowoczesne, ciężkie, harmoniczne gitary kontrastują z mocnym męskim głosem, a momentami wręcz bezczelnym wrzaskiem. Prace nad drugim albumem pod roboczym tytułem „Głośniej od bomb” nabrały tempa. Nowe wydawnictwo zapowiada singiel pt. „Przed Początkiem”.

PLAN tworzą:
– Marcin „Śvist” Świstak (B.E.T.H.) – wokal
– Marcin „Dudzik” Dudzicki (Kabanos, Dead Maiko, ERELES) – perkusja
– Piotr Szczęk (AMETRIA) – gitara basowa / wokal wspierający
– Marek „Syn” Kałuszka (Al Sirat, Virgin) – gitara solowa
– Hubert „Jim” Zieliński (B.E.T.H.) – gitara rytmiczna

Chcesz zorganizować koncert zespołu PLAN ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE