Piotr Szumny

Iluzjonista Piotr Szumny należy do ścisłej czołówki zawodowych iluzjonistów polskich. Niebanalny styl i doświadczenie sceniczne przekładają się na jakość jego pokazów, sprawiając, że stają się one magiczną perełką sztuki iluzji i są marką samą w sobie. W swojej kolekcji rekwizytów, książek o iluzji i wymyślonych przez siebie efektów, artysta posiada również zbiór trofeów zdobytych na wielu przeglądach konkursowych Kongresów Iluzjonistów zarówno polskich, jak i zagranicznych, plasując się kilka razy na pierwszym miejscu. Pojawiał się również kilkukrotnie w programach telewizyjnych oraz był gościem stacji radiowych.

Piotr Szumny od ponad 20 lat wprawia w zdumienie widzów w całej Polsce, zbierając gromkie brawa oraz słowa uznania, a specyficzne poczucie humoru, obok swobody scenicznej, to atuty, które pozytywnie wyróżniają go spośród innych artystów i są znakomitym dopełnieniem jego nieprzeciętnych umiejętności.

Proponowany program składa się z ok. 10-minutowej etiudy iluzjonistycznej w formie scenicznej oraz ok. 60-minutowego bloku pokazów przy stołach gości, tzw. close-up. Występ ten stworzony jest z myślą o możliwości zaoferowania dodatkowej atrakcji, którą można wpleść w każdym dogodnym momencie, nie kolidując z innymi punktami imprezy. W ofercie są także pokazy iluzji w formie krótkich rotacyjnych przedstawień w „Magicznym namiocie”.

Chcesz zorganizować występ Piotra Szumnego ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE