Piotr Salata

Piotr Salata śpiewa z powodzeniem od wielu lat. Dysponuje zjawiskową barwą głosu i wyjątkową wrażliwością artystyczną. Muzyka przez niego wykonywana adresowana jest do odbiorcy z bardziej wymagającym, dojrzałym gustem. To wyśmienita mieszanka stylowego jazzu, soulu oraz popu – dźwięki, na które czeka duża grupa słuchaczy.

Piotr jest laureatem Głównej Nagrody na prestiżowym Międzynarodowym Festiwalu Wokalistów Jazowych w Zamościu. W 2013 roku pojawił się w programie telewizyjnym „The Voice of Poland”, a jego wykonanie utworu „Georgia on my mind” wywołało entuzjazm publiczności i jurorów. Pierwsza płyta wokalisty pt. „Czuła gra” ukazała się w 2012 r. za pośrednictwem jednej z największych wytwórni – Universal Music Polska. Jej patronem medialnym został Program 1. Polskiego Radia. Wytwórnia, widząc potencjał artysty, jesienią 2016 r. wydała długo oczekiwany drugi album – „PS”. Specjalną atrakcją na nim jest duet z legendarnym muzykiem, wokalistą Gordonem Haskellem, znanym między innymi z utworu „How wonderful you are”, jak również współpracy z grupą King Crimson.

Fani takich artystów jak Michael Bublé czy Matt Dusk mają nareszcie kogoś, kto prezentuje podobny repertuar. Występ Piotra Salaty koncert na najwyższym poziomie artystycznym.

Chcesz zorganizować koncert Piotra Salaty ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE