Piotr Polk

Piotr Polk, znany aktor, zajmuje się piosenką niemal od początku swojej kariery. W świadomości Polaków zaistniał jako wokalista jesienią 2007 roku. Stanął wtedy na podium w drugiej edycji muzycznego show telewizji Polsat „Jak Oni śpiewają”. Zaraz po programie powstała płyta „Polk In Love”, która ukazała się na rynku w czerwcu 2008 roku.

Album zdobył status Złotej Płyty. Proponujemy Państwu koncerty Piotra Polka z towarzyszeniem pięcioosobowego zespołu i chórku wokalnego z możliwością poszerzenia instrumentarium o sekcję dętą i kwartet smyczkowy. Koncert obejmuje niezwykle nastrojowe, ale i zabawne piosenki z pierwszej płyty „Polk in Love”. Znajdują się na niej wspaniałe standardy muzyki rozrywkowej, takie jak: „What a Wonderful World”, „Always on My Mind”, „Fly Me to the Moon” czy „Smile” Charliego Chaplina. Nastrojowe, pełne ciepła piosenki przywołują niezapomniany klimat utworów Franka Sinatry.
Taki też charakter mają same koncerty – nastrój, elegancja, swing i jazz. Pomiędzy piosenkami Piotr Polk wykorzystując swoje aktorskie doświadczenie,zabawia publiczność licznymi anegdotami i opowiastkami, a tym samym od razu zyskuje sympatię widzów. W skład zespołu wchodzą wyśmienici muzycy jazzowi, którzy gwarantują doznania muzyczne na najwyższym poziomie. Koncerty te dostarczają słuchaczom niezapomnianych wrażeń.

Prowadzenie imprez to bardzo trudna sztuka, której sprostać mogą tylko najlepsi, osoby z wieloletnim doświadczeniem, charyzmą, a także nienaganną prezencją i świetnym kontaktem z publicznością. Piotr Polk od lat wykorzystuje wszystkie te cechy, które pozwalają na prowadzenie nawet najbardziej wymagających i skomplikowanych wydarzeń. Profesjonalnie wpasowuje się w koncepcje gali. Artysta czerpie ze swojego aktorskiego doświadczenia- z niezwykłą lekkością zabawia publiczność i zaproszonych gości licznymi anegdotami zyskując sympatię wszystkich zgromadzonych.

Chcesz zorganizować występ Piotra Polka ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE