Piotr Gąsowski

Zdobywca m.in. I Nagrody na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu (wraz z Robertem Rozmusem), Nagrody Głównej za Pierwszoplanową Rolę Męską w „Bożyszczu Kobiet” Neila Simona, wielokrotny laureat (wraz z zespołem aktorskim) „Niebieskiego melonika” Festiwalu Humoru i Satyry w Gdańsku za Najlepszy Serial Komediowy – „Daleko od noszy” (TV Polsat). W 2002 r. otrzymał „Prometeusza” za Wybitne Osiągnięcia w Sztuce Estradowej.

Piotr Gąsowski występuje w serialach, filmach fabularnych, jak również na deskach warszawskich teatrów. W latach 90. XX wieku i ponownie od marca 2013 r. do kwietnia 2013 r. prowadził program rozrywkowy „Kalambury” („Kalambury z gwiazdami”) w Polsacie.

Wystąpił w drugiej edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Tańczył w parze z Anną Głogowską. Od września 2007 r. do listopada 2011 r. był prowadzącym tego show. W 2009 r. został jednym z ekspertów teleturnieju „Milionerzy”. Od października 2012 r. obok Marty Grycan, a następnie przy Katarzynie Skrzyneckiej, prowadził program „Polski turniej wypieków” TLC.

Od marca 2014 r. współprowadzi z Maciejem Dowborem polsatowską produkcję „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Zobacz także: Tercet czyli Kwartet.

Chcesz zorganizować występ Piotra Gąsowskiego ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE