Piękni i Młodzi

Piękni i Młodzi – polski zespół muzyczny założony w 2012 roku przez Magdę i Dawida Narożnych oraz Daniela Wilczewskiego. Artyści określają swoją twórczość jako disco polo, dance, pop-rock. Przed utworzeniem własnej formacji, występowali w innych składach – początkowo jako trio zabawiali gości podczas wielu przyjęciach weselnych.

W lipcu 2013 roku w serwisie YouTube premierę miał teledysk do singla „Niewiara”, który od tamtej pory uzyskał ponad 50 milionów wyświetleń. Piosenka otrzymała tytuł „Hitu 2013” w plebiscycie zorganizowanym przez radio internetowe Disco Polo Party i stację TV.DISCO. Następnie muzycy opublikowali wideoklip do „Kocham się w Tobie” – osiągnął on wynik ponad 60 milionów odtworzeń.

Piękni i Młodzi wzięli udział w przesłuchaniach do siódmej edycji „Must Be the Music”. Dotarli aż do finału jako pierwszy zespół disco polo w historii programu! Niedługo później skład wydał cyfrowo debiutancką płytę studyjną zatytułowaną „Niewiara”, a następnie opublikował teledysk do piosenki „Ona jest taka cudowna” (rekordowe 80 milionów wyświetleń w serwisie YouTube). Grupa wystąpiła na II Łódź Disco Fest.

W 2016 roku zespół wyraził chęć udziału w Krajowych Eliminacjach do 61. Konkursu Piosenki Eurowizji, do których zgłosił się z utworem „Na serca dnie”. Ostatecznie nie zakwalifikowali się do finału. Następnie formacja wydała w wersji fizycznej album „Niewiara”. Kolejne jej wydawnictwo, wydane w 2017 roku, nosi tytuł „Tak już bez ciebie”. Piękni i Młodzi pojawili się w programie „Kuba Wojewódzki”.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Piękni i Młodzi ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE