Pieczenie w tandyrach

Przedstawiamy Państwu niepowtarzalny pokaz pieczenia w starożytnych piecach – tandyrach. Podczas naszego show używamy kilku tandyrów o różnej wielkości. Przygotowywanie potraw, w tym rzadko spotykanym w naszym kraju piecu, zaprezentują Państwu specjalni goście lub szefowie kuchni znani z programu „MasterChef”. Opowieści przybliżą Państwu tradycję, historię i kulturę gotowania w glinianych dzbanach. Przygotowywane będą potrawy kuchni gruzińskiej (szaszłyki oraz grillowane jarzyny). Pokaz może uświetnić wspaniała muzyka kraju dżygitów wykonywana przez zespół na żywo. Zobacz także: „Smaki Gruzji”.

Oferujemy również pokaz pieczenia w tandyrach prowadzony przez Dianę Volokhovą lub Mariusza Szweda. To zakochani w kuchni finaliści programu „MasterChef”. Znakomicie spisują się podczas imprez kulinarnych, nawiązują świetny kontakt z publicznością i całkowicie poświęcają się swojej pracy. Gwarantujemy, że spełnią wszelkie wymogi każdego eventu, gdzie pojawia się gastronomia. Zawsze uśmiechnięci i profesjonalnie podchodzący do swoich obowiązków pokazują, że są w stanie poprowadzić imprezę, na którą ściągną tłumy!

Tandyr – gliniany piec w kształcie dzbana, używany w Indiach oraz innych regionach południowej Azji, opalany węglem drzewnym lub drewnem. Pieczenie odbywa się w temperaturze do 480°C. Potrawy przygotowane w piecu mają niepowtarzalny smak i określa się je wspólnym mianem „tandoori”. Zazwyczaj opieka się w nim różne gatunki mięsa wcześniej marynowanego, a także owoce morza i warzywa. Ze względu na wysoką temperaturę i krótki czas pieczenia, dania są chrupkie i soczyste.

Przykładowe potrawy do pieczenia w tandyrach:
– szaszłyki gruzińskie,
– pieczony drób,
– dania z jarzyn,
– ryby,
– smakołyki wędzone.

Chcesz zorganizować Pokaz pieczenia w tandyrach ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE