Picasso MGI

Show i zabawa na scenie! Bez pulpitów na nuty, ale z energią oraz żywiołowością, która udzieli się wszystkim Państwa gościom! Zespół dba o stronę wizualną nie mniej niż o muzyczną – kilka kompletów strojów, w jakich Picasso MGI pojawia się przed widownią, zostało przygotowanych przez profesjonalną stylistkę. Stała interakcja z bawiącymi się ludźmi to również domena członków tej grupy, bo ich zadaniem jest nie tylko doskonale grać, ale przede wszystkim – bawić!

Cztery głosy, perkusja, bas, instrumenty klawiszowe, gitary, skrzypce, saksofony – ten arsenał instrumentów sprawia, że formacja osiąga potężne, dynamiczne, zróżnicowane brzmienie na żywo, a cyfrowy zestaw perkusyjny umożliwia dopasowanie głośności do każdej wielkości sali.

Występ jest podzielony na tematyczne bloki: „Disco Hits ‘70”, „Rock’n’Roll Goldies”, „Złote przeboje polskiego bigbitu”, „Rockowe hity lat 80”. Program został sprawdzony na setkach imprez. Długość poszczególnych części (z reguły ok. 30-40 minutowych) jest elastycznie dopasowywana do charakteru imprezy lub oczekiwań gości. W przerwach zawsze serwowana jest delikatna muzyka „mechaniczna”, można ten czas wypełnić też utworami granymi przez DJ-a.

Jeśli nie planujecie Państwo zaangażowania osobnego konferansjera – nie ma żadnego problemu. Członkowie Picasso MGI dziesiątki razy spełniali tę funkcję, prowadząc nie tylko część taneczno-bankietową, ale również elementy oficjalne: wręczenie nagród, część konferencyjną, targi, prezentacje… Dobiorą odpowiednie akcenty muzyczne, jak również oświetlenie, zbudują specjalny nastrój, kiedy trzeba – wzruszą, rozbawią lub skłonią do refleksji, aby impreza była wyjątkowa!

Cristal Violin Show
Skrzypaczka grająca na „szklanych” elektrycznych skrzypcach będzie dodatkową świetną atrakcją, która sprawi, że Państwa event zostanie na długo zapamiętany przez gości.

Skład Picasso MGI występował w całej Polsce – od Zakopanego, przez Kraków, aż po Gdańsk, od Wrocławia, przez Warszawę, aż po Zamość. Grywa też w Niemczech – odległość nie stanowi dla członków zespołu żadnej przeszkody.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Picasso MGI ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE