Piaskowe animacje – Tetiana Galitsyna

Pokaz piaskowych animacji w wykonaniu Tetiany Galitsyny – zwyciężczyni szóstej edycji „Mam Talent!”. Piaskowe Animacje to niezwykłe, zachwycające i wzruszające do łez przedstawienia tworzone z piasku na oczach widzów. Jest to sztuka tworzenia całych historii przy malowaniu piaskiem, gdzie powstają wręcz żywe animacje wychodzące z obrazów na oczach publiczności. Animacje tworzone są od pojedynczych elementów do pełnych scen.

Tak niezwykłe przedstawienie na zawsze zostaje w pamięci, gwarantuje najlepszą, najbardziej oryginalną i ekskluzywną oprawę artystyczną. Ważnym elementem występów jest oryginalność i niezapomniane przeżycia. Artystka posiada wiele uniwersalnych historii tworzonych pod różne występy, jednak największym atutem jest to, iż można również stworzyć historie na zamówienie, według życzenia klienta.

Artystka wykonuje także pokaz Light painting show (obrazy światłem). Jest to zupełnie nowy i niesamowity show. Światło w rękach artysty zmienia się w piękne, zmieniające się obrazy. Malowanie światłem to niesamowite, po prostu magiczne przedstawienie!


Artystka prezentuje swoje umiejętności na wszelkiego rodzaju imprezach:

Elitarne eventy firmowe:


Imprezy plenerowe: Dni Miast, widowiska plenerowe itp.


Imprezy okolicznościowe: Boże Narodzenie, Dzień Kobiet, Wielkanoc, Dzień Matki, Dzień Dziecka itp.


Prywatne imprezy okolicznościowe: urodziny, wesela, jubileusze itp.


Chcesz zorganizować występ Piaskowe Animacje Tetiany Galitsyny ?
zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com