Piaskowe animacje T. Galitsyny

Pokaz piaskowych animacji w wykonaniu Tetiany Galitsyny – zwyciężczyni szóstej edycji „Mam Talent!”. Niezwykłe, zachwycające i wzruszające do łez przedstawienia tworzone z piasku na oczach widzów stanowią niesamowitą atrakcję każdego wydarzenia. Powstają wręcz żywe animacje „wychodzące” z obrazów na oczach publiczności. Zaczynają się od pojedynczych elementów, przechodząc aż do pełnych scen.

Tak niezwykła prezentacja na długo zostaje w pamięci, gwarantuje najlepszą, najbardziej oryginalną, ekskluzywną oprawę artystyczną. Ważnym elementem występów jest oryginalność. Artystka posiada wiele historii tworzonych pod różne okazje, jednak największym atutem jest to, iż można również stworzyć show na zamówienie, według życzenia.

Tetiana wykonuje także Light painting show (obrazy malowane światłem). Światło w jej rękach przybiera postać pięknych, zmieniających się obrazów, tworząc świetny efekt! Jest to zupełnie nowe, oszałamiające widowisko.

Artystka oferuje swoje umiejętności na wszelkiego rodzaju imprezy – firmowe eventy, dni miast, widowiska plenerowe, a także spotkania urodzinowe, jubileuszowe, czy z okazji Świąt Bożego Narodzenia i innych. Nowością jest show online, przygotowywany wedle Państwa sugestii, transmitowany na żywo wszędzie tam, gdzie sobie Państwo zażyczycie. Składają się na niego spektakle, opowieści, a nawet koncerty z udziałem profesjonalistów.

Możliwy jest zdalny występ artystki transmitowany dla Państwa na żywo przez Internet!

Zobacz także: Galitsyna Art Group.

Chcesz zorganizować występ Piaskowe Animacje Tetiany Galitsyny ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE