Paweł Lipnicki

Polski aktor, wokalista, prezenter telewizyjny, scenarzysta, dramaturg i trener biznesu. W latach 1983-1986 był wokalistą Teatru Muzycznego w Gdyni. Od 1986 jest trenerem, szkoleniowcem autorskich szkoleń biznesowych, trenerem trenerów i coachem celebrytów. W latach 1986-1988 był aktorem Teatru Dramatycznego w Płocku, następnie w latach 1988-1996 solistą Operetki Warszawskiej, a od 1996 jest wokalistą-współpracownikiem stołecznego Teatru Muzycznego Roma.

Od 1993 współpracuje z Telewizją Polską. Prowadził autorski program „Stres ma wielkie oczy”, a także „Mama i ja”, „Orzeł czy reszka” oraz „Kawa czy herbata”. Od 2008 jest aktorem Teatru Rapsodycznego Dnia Trzeciego, a od 2013 r. – Teatru Piosenki Romana Kołakowskiego.

Paweł Lipnicki jest również autorem książki o whisky „Johnnie Walker Red Book”, poradników „Z Bogiem dasz radę”, „Sprzedaj Kryzys”, „Zdumiewająca siła przetrwania”, a także publikacji w magazynach „Twój Styl”, „Sukces” i innych. Wydał potrójny album utworów operetkowych „Najpiękniejsze arie operetkowe”. Jest współtwórcą albumu pieśni fantasy „Pieśni śródziemia” oraz albumu celtic folk – „Celtycki Krzyż” i „Muzyka świata – SCOTLAND”. W latach 2014-2015 był liderem zespołu szantowego GDYNIA RADIO, a od 2013 roku prowadzi muzyczny kabaret „Polskie Misie”.

Posiada szeroki repertuar wokalny – od klasyki, przez operetkę, musical, soul, gospel, ballady, szanty, country, pop i estradę, aż do rocka i reggae. W dorobku ma trasy koncertowe krajowe i zagraniczne. Zaśpiewał ponad 15 000 przedstawień i koncertów. Wszechstronnie uzdolniony, z niesamowitą energią do działania i realizowania swoich pasji. Jego doskonała prezencja oraz wszechstronne zainteresowania i umiejętności pozwalają na prowadzenie zarówno eleganckich spotkań, jak i plenerowych w stylu Wikingów, Sarmatów, Celtów. To bardzo wyróżnia go pośród konferansjerów. Spotkania prowadzi w języku polskim oraz angielskim (brytyjskim, ze szkockim akcentem).

Chcesz zaangażować Paweł Lipnicki ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE