Paulla

Polska wokalistka Paulla pochodzi z wielkopolskiego Pleszewa. Jest absolwentką tamtejszej szkoły muzycznej pierwszego stopnia w klasie gitary klasycznej i fortepianu. Już jako nastolatka wygrywała lub zajmowała czołowe miejsca w ogólnopolskich konkursach czy przeglądach wokalnych, między innymi „Talent ’95”, „Śpiewać każdy może”, „Festiwal Piosenki Angielskiej w Brzegu”. Ten ostatni zaowocował występem w „Szansie na sukces” z udziałem Natalii Kukulskiej. Paulla występowała w koncertach jubileuszowych „Szansy…”, a w 2002 roku wzięła udział w programie „Idol”, gdzie znalazła się w finale. Śpiewając w chórkach, współpracowała z największymi gwiazdami polskiej sceny.

W listopadzie 2007 roku ukazała się specjalna świąteczna edycja kolekcji „RMF FM Najlepsza muzyka po polsku”, na której znalazła się „Kolęda dla Ciebie” w wykonaniu Paulli.

W 2008 roku artystka wydała longplay „Nigdy nie mów zawsze” w nastrojowym klimacie i z kobiecymi tekstami. Krążek promowany był balladą „Od dziś”. Kolejnym albumem był „Sekret wiecznej miłości” z 2010 roku.

W 2014 r. Paullę można było oglądać w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i podczas Polsat Sopot Festiwal, gdzie wystąpiła z samym Garou! Wszyscy znają jej wielopokoleniowe przeboje: „Od dziś”, „I prosto w serce”, „Dwa słowa dla życia”, „Tak mało o życiu”, „Wracaj, czekam”. W roku 2015 wystąpiła podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu, a następnie zaśpiewała jako gość specjalny programu „Taniec z Gwiazdami”, zagrała trasę koncertową po Polsce z gwiazdą światowego formatu – Garou, a także nagrała w duecie z DJ-em Adamusem taneczny przebój „Nigdy o Tobie nie zapomnę”. W 2016 roku skupiła się na pracy nad trzecią płytą, ale dała też niezwykły popis swoich umiejętności wokalnych podczas koncertów m.in. „Disco pod gwiazdami” Telewizji Polsat, występując z przebojem „Od dziś” i  piosenką Edyty Geppert „Kocham Cię życie”. Artystka brała udział w Krajowym Konkursie Piosenki Eurowizji 2017!

Chcesz zorganizować koncert Paulli ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE