Patryk Kumór

Wokalista, kompozytor, producent muzyczny. Bloger i vloger motywacyjny, który zrzesza przy sobie jedną z najwierniejszych, najaktywniejszych grup fanów w Polsce. Jego twórczość zarówno wokalną, jak też kompozytorską, można usłyszeć na antenie największych stacji radiowych w naszym kraju. Patryk skomponował oraz wykonał produkcyjnie ścieżki dźwiękowe do ponad 60 filmów dokumentalnych, jak również reklamowych, emitowanych na antenie m.in. Discovery World Channel czy TVP.

Debiutancka płyta pt. „13” jeszcze w przedsprzedaży stała się numerem jeden sieci Empik. Pochodzący z niej singiel „Szczęście” został nominowany przez Radio ESKA do finału Sopot TOPtrendy Festiwal oraz zdobył nominację w kategorii „Największy Debiut Radiowy” Eska Music Awards.

Drugi album studyjny pt. „2/2” zyskał status złotej płyty jeszcze przed premierą. Przełożyło się to m.in. na ponad 40 koncertów w sezonie wiosna/lato 2016 r. Na płycie pojawili się także bardzo dobrze znani w naszym kraju artyści: Ruda z zespołu Red Lips, Emma Stakes oraz legenda polskiej gitary – Grzegorz Skawiński. Krążek był realizowany równolegle w Polsce, Wielkiej Brytanii, Szwecji i Australii.

Z najnowszego album pt. „11” pochodzi singiel „Nudzę się”, który od stycznia 2017 r. gościł na antenie ogólnopolskich stacji radiowych. Plasował się m.in. w Top 5 Radia ZET.

W 2017 r. artysta zaprezentował również swój najnowszy singiel, który jest zapowiedzią nowej płyty. „Ogień i Lód”, bo o nim mowa, można było usłyszeć m.in. podczas Eska Music Awards w Szczecinie. Piosenka sukcesywnie podbija polski eter. Jej anglojęzyczna wersja pt. „Not My Head” znalazła się na pierwszym miejscu zestawienia Polska Viral 50 serwisu Spotify.

Patryk jest niesamowicie wszechstronnym twórcą, a jego muzyka trafia do widowni w każdym wieku. Na koncerty przychodzą całe rodziny, a grono jego wiernych fanów stale się rozrasta. Po każdym koncercie wokalista chętnie spotyka się z fanami, rozdaje autografy i robi wspólne zdjęcia.

Patryk Kumór współpracuje i produkuje muzykę dla wielu uznanych artystów nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Związany jest ze studiami muzycznymi w Londynie, gdzie współpracuje z czołówką światowych producentów muzycznych oraz kompozytorami odpowiedzialnymi m.in. za muzyczny sukces śp. Amy Winehouse.

Chcesz zorganizować koncert Patryka Kumóra ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE