Paranienormalni

Pierwszy program kabaretu Paranienormalni powstał w 2004 roku. Początkowo w składzie byli: Robert Motyka i Igor Kwiatkowski, którzy występowali na scenie, a także Rafał Kadłucki – odpowiedzialny za techniczną stronę występów. W 2008 roku do grupy dołączył Michał Paszczyk – aktor i artysta kabaretowy związany z wrocławskim kabaretem Neo-Nówka. Przez 13 lat stworzyli mnóstwo kultowych postaci, które pokochali widzowie: Mariolka, Dziadek, Doktor Prozak. Wielokrotnie nagradzani, w tym m.in. „Telekamerą” za autorski program telewizyjny „Paranienormalni Tonight”. W 2014 roku nastąpiły zmiany w składzie zespołu.

Obecnie na stałe w Kabarecie Paranienormalni występują: wiecznie uśmiechnięty, naładowany pomysłami i adrenaliną – Robert Motyka, niespokojny kreatywnie i twórczo duch – Michał Paszczyk, najnowszy nabytek i wieczny optymista – Bogusław Kudłek oraz mistrz techniki i oaza spokoju – Rafał Kadłucki.

Paranienormalni bacznie obserwują zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury i przyrodę, relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego. Są to tematy, które pojawiają się w ich żartach, natomiast konsekwentnie nie uprawiają satyry politycznej oraz nie dotykają tematów religii.

Chcesz zorganizować występ kabaretu Paranienormalni ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE