Pan Yapa

Aktor, reżyser, scenarzysta, tak naprawdę sam nie wie, która z tych profesji jest dla niego najważniejsza. W każdym razie w swojej twórczości dla dzieci był każdym z nich. Zagrał w wielu filmach i serialach, m.in. „Siedem życzeń”, „WOW”, „Wielkie oczy”, „Łowca”, „Stella”, „Mały czarodziej”, „Gwiezdny pirat”, „Tajemnica Sagali”, a także w trzynastoodcinkowym serialu pt. „Słoneczna włócznia”.

Od dawna współpracuje z Telewizją Polską. Jest współtwórcą programu „5-10-15”. Przez trzy lata bawił wszystkie dzieci i rodziców, układając z nimi telepuzzle w programie „Czy wydra wygra”. Dwukrotnie, wraz z firmą Terravita, zdobył złotą statuetkę „VENY” za reklamę czekolady. Napisał oraz wyreżyserował wiele programów rozrywkowych i muzycznych, można było go obejrzeć w programie „Beczka śmiechu” i talk-show dla dzieci „YAPATOK”.
Najbardziej jednak ceni sobie kontakt z publicznością „na żywo”. Od kilku lat koncertuje na wielu scenach całej Polski. Podczas samych koncertów „Lata z radiem” wystąpił ponad dwieście razy. Zawsze daje z siebie wszystko. Jego estradowy show to totalna zabawa z piosenkami i konkursami. Przy udziale całej publiczności wykonuje m.in. utwory ze swojej płyty „Pan Yapa i załoga Pi”. Występuje z programem „Magiczny show Pana Yapy”, w którym nie brakuje czarów, magii i piosenek z płyty „Pan Yapa i Magiczna Załoga”. Teledysk z tego krążka otrzymał nagrodę za najlepszy wideoklip dla dzieci. W 1998 roku milusińscy uhonorowali go Orderem Uśmiechu. Artysta prowadzi własny kanał na portalu YouTube.

Chcesz zorganizować koncert Pana Yapy ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE