Pan Li

Zawodowy iluzjonista z przygotowaniem aktorskim, oratorskim i trenerskim. Kilkunastoletnie doświadczenie sceniczne pozwoliło mu wypracować całkowicie niezależny i unikatowy styl. Swoje umiejętności doskonalił na 34 seminariach tematycznych w Polsce i poza granicami naszego kraju. Szkoliły go największe sławy w świecie iluzji, jak Gazzo, Luke Jermay i Andi Gladwin. Ponadto artysta pozostaje w stałym kontakcie z 60 czynnymi iluzjonistami. Stała wymiana wiedzy, wielokrotnie doceniony talent, a także nieposkromiona pasja pozwalają mu nieustannie zaskakiwać innowacyjnymi pomysłami.

Pan Li doprawia świat szczyptą magii. Zaskakuje, porusza emocje, doprowadza do wybuchów śmiechu. Dzięki niemu żadne wydarzenie nie pozostaje zwyczajne. Przeradza się w istny show, którego nie sposób wymazać z pamięci. Co w nim specjalnego? Swobodny i naturalny kontakt z publicznością. Pokazując niezwykłe sztuczki, iluzjonista pozostaje w pełni autentyczny. Jego warsztat artystyczny to połączenie kunsztu i luzu. Pan Li jest też znany z doskonałych umiejętności improwizacji. Błyskawicznie reaguje na oczekiwania widzów i dostosowuje do nich swój pokaz. Zawsze znajdzie sposób, aby wywołać falę oklasków.

Oferta:

„Iżulionista”

Flagowy występ sceniczny Pana Li, który zachwycił jurorów i zagwarantował mu obecność w półfinale programu „Mam Talent!”. Iluzjonista wciela się w postać drobnego pijaczka i porusza tematy bliskie sercom Polaków. Utrzymany w komediowym stylu show może obejmować różne efekty iluzjonistyczne, przez co nigdy się nie nudzi. Pokaz dla ludzi z dystansem do siebie i poczuciem humoru. Triki wplecione w kabaretowe teksty niezawodnie doprowadzą do wybuchów śmiechu zgromadzoną publiczność.

Stand-up

Pokaz magii dla większej grupy osób. Repertuar efektów iluzjonistycznych jest dobierany indywidualnie. Za każdym razem wyróżnia go unikatowość i elastyczne dopasowanie do wydarzenia. Może stanowić samodzielny show lub być częścią większej imprezy o dowolnym charakterze. To nowoczesna odmiana pokazu iluzji scenicznej. Pan Li pojawia się w eleganckim outficie i doskonale sobie radzi z wymagającą publiką. Ma dla niej zarezerwowane najbardziej wyrafinowane efekty magiczne. Coś w sam raz dla koneserów unikatowych form rozrywki.

Close-up

Mikroiluzja to postać pokazów magii znana tylko wtajemniczonym. Artysta bierze udział w imprezie na prawach pozostałych gości – przemieszcza się między stolikami, uczestniczy w kuluarowych rozmowach. Przy okazji zabawia towarzystwo zaskakującymi trikami. Jeszcze na długo pozostaną one tematem rozmów… To wyszukany sposób na uatrakcyjnienie imprezy. Otwarte pole do popisu dla sztuczek, których nie sposób pokazać na scenie, dających możliwość nawiązania z ludźmi swobodnych, kameralnych relacji.

Państwa pomysł

Magia jest wyjątkowa, więc dobrze sprawdza się w wyjątkowych sytuacjach. Pokaz z lokowaniem produktu? Street show na festiwalu artystów? A może pełna zaskoczeń randka na odnowienie więzów małżeńskich? Indywidualnie zaaranżowany pokaz sprosta każdym oczekiwaniom. Przygotowanie unikatowego scenariusza wymaga jednak czasu, zatem termin i szczegóły warto uzgodnić wcześniej.

Chcesz zorganizować występ Pana Li ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE