Orfeusz

Orfeusz to największy zawodowy zespół grecki działający w Polsce, grający koncert w 100% na żywo. Grupa powstała w 1982 roku. W swojej wieloletniej działalności formacja zagrała setki koncertów na terenie Polski i za granicą. Liderem jest charyzmatyczny wokalista Nikos Rusketos. Z racji długiego stażu, Orfeusz miał przyjemność organizować już kilka imprez związanych ze swoimi jubileuszami. Koncerty te odbyły się na największych scenach Polski, pojawiał się na nich m.in. światowej sławy gwiazdor Demis Roussos. Zespół współpracuje z tym artystą od 2000 roku.

Zespół tworzą grający i śpiewający na żywo muzycy, znakomita wokalistka, pełne ekspresji śpiewające tancerki, a także gwiazda – Nikos Rusketos. Śmiało można więc zaryzykować i powiedzieć, że to grecko-polski zespół.

Program świąteczny

Najpiękniejsze polskie i greckie kolędy oraz piosenki świąteczne. Orfeusz doskonale sprawdza się podczas koncertów na wieczorach świątecznych, opłatkowych, w kościołach, parafiach, z załogami wielu firm, samorządów, szkół i innych. Kameralne spotkanie przy wspaniałych kolędach i pastorałkach poprowadzi i wprowadzi Państwa w świąteczny nastrój Dariusz Świątkowski.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Orfeusz ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE