New Smile

New Smile to 5-osobowa grupa muzyków. Zespół powstał w roku 2013, natomiast własne produkcje muzyczne zaczął tworzyć w 2016 roku. New Smile od kilku lat występuje na wielu festynach, zabawach i koncertach zarówno coverowo, jak i autorsko, a także zdobywa podium na przeglądach muzycznych. Wszyscy członkowie do muzyki podchodzą z ogromną pasją i zaangażowaniem, a każdy występ traktują równie ważnie. To, co ich charakteryzuje, to pełny luz i spontan na scenie. Chcą zarażać uśmiechem i dobrą zabawą oraz dawać nowe spojrzenie na muzykę dance kierowaną do każdej grupy wiekowej.
Ich koncerty wyróżniają się tym, że na scenie goszczą „żywe” instrumenty, a publiczność ma możliwość usłyszenia wersji zarówno pełnych, jak i akustycznych, a także świetnych remixów.
W listopadzie 2016 roku na kanale zespołu w serwisie YouTube swoją premierę miał teledysk do singla „Euforia”, który cieszy się powodzeniem i sporym odbiorem w wielu klubach muzycznych. „Euforia” zadebiutowała m.in. w klubie EXPLOSION w Warszawie oraz na listach przebojów w stacjach radiowych.
Grupa jest otwarta na wszelkie imprezy okolicznościowe, koncerty i eventy – wszędzie tam, gdzie potrzebna jest ich muzyka – pojawiają się i dają z siebie 200%!

Chcesz zorganizować koncert zespołu New Smile ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE