New Smile

New Smile to 5-osobowa grupa. Powstała w roku 2013, natomiast własne produkcje zaczął tworzyć trzy lata później. Od kilku lat występuje na wielu festynach, zabawach czy koncertach zarówno z coverami, jak też materiałem autorskim. Często staje na podium podczas przeglądów. Wszyscy członkowie zespołu do twórczości podchodzą z ogromną pasją oraz zaangażowaniem, a każdy show traktują równie ważnie. To, co ich charakteryzuje, to pełen luz, spontaniczność na scenie. Zarażając uśmiechem i dobrą zabawą chcą prezentować nowy obraz muzyki dance kierowanej do każdej grupy wiekowej.

Koncerty New Smile wyróżniają się tym, że na scenie goszczą „żywe” instrumenty, a publiczność ma możliwość usłyszenia utworów w wersji pełnej, akustycznej lub zremiksowanej.

W listopadzie 2016 roku na kanale zespołu w serwisie YouTube swoją premierę miał teledysk do singla „Euforia”, który spotkał się z pozytywnym odbiorem słuchaczy. Utwór można było usłyszeć w wielu klubach muzycznych, m.in. znanym warszawskim Explosion. Piosenka gościła też na listach przebojów stacji radiowych.

Grupa jest otwarta na wszelkie imprezy okolicznościowe, koncerty otwarte czy eventy – wszędzie tam, gdzie potrzebna jest dobra muzyka, artyści dają z siebie 200%!

Chcesz zorganizować koncert zespołu New Smile ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE