Natalia Szroeder

Wokalistka od dzieciństwa obracająca się w kręgach artystycznych. Już jako dziesięciolatka była aktorką teatru „Dialogus”. Dzięki temu poznała tajniki teatru inspirującego się tradycją kaszubską. Uniwersalne wartości kultury również nie były jej obce, ponieważ była uczestniczką licznych festiwali. Dzięki prezentowanej na nich kultury Polski, Europy i reszty świata, miała okazję chłonąć ją i kształtować pod jej wpływem swoją osobowość. W tym czasie kontynuowała również naukę gry na skrzypcach.
Nie chciała być jedynie konsumentem – postanowiła sama działać. Zakładała z rówieśnikami zespoły wokalne i taneczne. Jest inicjatorem różnych zdarzeń o charakterze kulturalnym. Jednak jej największą pasją okazał się śpiew. Na swojej drodze Natalia spotkała wielu wspaniałych artystów. Brała udział w konkursach wokalnych, podczas których zajmowała czołowe miejsca, pojawiała się także w telewizji – m.in. w programie „Od przedszkola do Opola” i w koncercie kolęd pt. „Chwała na wysokości” w TVP 2. Śpiew artystki można usłyszeć w filmie „Między kroplami deszczu”, jak również podczas występów folklorystycznego zespołu kaszubskiego „Modraki”.

Singiel w wykonaniu Natalii i Libera, pt. „Nie patrzę w dół”, zyskał sporą rzeszę odbiorców i jest bardzo entuzjastycznie odbierany podczas koncertów. Przez długi czas był najczęściej granym utworem w Polsce. Wokalistka wzięła udział w jubileuszowym koncercie Ireny Santor pt. „Tych lat nie odda nikt” (TVP 2), koncercie zorganizowanym z okazji „Dnia Papieskiego” (TVP 1), Koncercie Kolęd w Kielcach (TVP 2) oraz w koncercie jubileuszowym Ryszarda Rynkowskiego, który odbył się podczas Festiwalu Opole 2014. W 2014 r. Natalia wraz z zespołem zagrała dużą trasę koncertową po całej Polsce, a w międzyczasie kończyła pracę nad nową płytą. Artystka wciąż oddaje się swej muzycznej pasji z dużym zaangażowaniem.

Chcesz zorganizować koncert Natalii Szroeder ?
zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com