Natalia Szroeder

Wokalistka od dzieciństwa obracająca się w kręgach artystycznych. Już jako dziesięciolatka była aktorką teatru „Dialogus”. Dzięki temu poznała tajniki teatru inspirującego się tradycją kaszubską. Uniwersalne wartości kultury również nie były jej obce – to uczestniczka licznych festiwali, a dzięki prezentowanej na nich kultury Polski, Europy i reszty świata, miała okazję chłonąć ją, kształtować pod jej wpływem swoją osobowość. W tym czasie kontynuowała również naukę gry na skrzypcach.
Nie chciała być jedynie konsumentem – postanowiła sama działać. Zakładała z rówieśnikami zespoły wokalne i taneczne. Jest inicjatorem różnych zdarzeń o charakterze kulturalnym. Jednak jej największą pasją okazał się śpiew. Na swojej drodze Natalia spotkała wielu wspaniałych artystów. Brała udział w konkursach wokalnych, podczas których zajmowała czołowe miejsca, pojawiała się także w telewizji – m.in. w programie „Od przedszkola do Opola” i w koncercie kolęd pt. „Chwała na wysokości” w TVP 2. Śpiew artystki można usłyszeć w filmie „Między kroplami deszczu”, jak również podczas występów folklorystycznego zespołu kaszubskiego „Modraki”.

Singiel w wykonaniu Natalii i Libera, pt. „Nie patrzę w dół”, zyskał sporą rzeszę odbiorców i jest bardzo entuzjastycznie odbierany podczas koncertów. Przez długi czas był najczęściej granym utworem w Polsce. Wokalistka wzięła udział w jubileuszowym koncercie Ireny Santor pt. „Tych lat nie odda nikt” (TVP 2), koncercie zorganizowanym z okazji „Dnia Papieskiego” (TVP 1), Koncercie Kolęd w Kielcach (TVP 2) oraz w koncercie jubileuszowym Ryszarda Rynkowskiego, który odbył się podczas Festiwalu Opole 2014. W 2014 r. Natalia wraz z zespołem zagrała dużą trasę koncertową po całej Polsce, a w międzyczasie kończyła pracę nad nową płytą. Artystka wciąż oddaje się swej muzycznej pasji z dużym zaangażowaniem.

Chcesz zorganizować koncert Natalii Szroeder ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE