Narwani z kontekstu

Grupa przedstawia program zbudowany w oparciu o sugestie widowni. Inspiracją dla występów jest amerykański show „Whose line is it anyway”, z którego zaczerpnięta została formuła grania improwizowanych scenek (etiud, monologów, piosenek, a nawet wierszy). Występy nie obędą się bez aktywnie współdziałającej widowni, której artyści oddają prawo do decydowania o tym co, gdzie, z kim, dlaczego i pod jakim tytułem ma się dziać na scenie. Im większa wyobraźnia widza, tym większe wzywanie dla zespołu oraz ciekawszy efekt końcowy.

Zaletami występów improwizowanych są: niepowtarzalność, interaktywność, energiczność, zaskoczenie. Na specjalne życzenie artyści mogą zaprosić do swoich występów gości specjalnych – występowali m.in. z Mikołajem Cieślakiem (Kabaret Moralnego Niepokoju) czy Abelardem Gizą.

Grupa prowadzi również warsztaty improwizacji. Są to warsztaty rozwoju osobistego pomagające zdobyć lub udoskonalić umiejętności wystąpień publicznych. Są też znakomitym sposobem na relaks. Warsztaty są przeznaczone dla ludzi, którym zależy na podniesieniu umiejętności komunikacji i współpracy w grupie, nauczeniu się podstawowych technik improwizacji i przełamywania tremy niezbędnych w życiu prywatnym i biznesie czy w zdobyciu wiedzy.
Sztuka improwizacji jest doskonałym i nowatorskim sposobem ćwiczenia umiejętności interpersonalnych i społecznych, zajęcia bowiem otwierają na sytuacje nietypowe i uczą, jak szybko podejmować decyzje i odpowiednio precyzować myśli.

Chcesz zorganizować występ grupy Narwani z kontekstu ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE