Mythos

Greckie zespoły od lat cieszą się dużą popularnością. Proponujemy Państwu koncert greckiej grupy wokalno-instrumentalnej, prezentującej oryginalny, barwny koncert na żywo. Mythos to Grecy, piękne greckie stroje, instrumenty, bouzuki, melodie, śpiew oraz świetna zabawa z publicznością połączona z nauką tańca.

Podczas występu usłyszycie Państwo największe przeboje, zatańczycie wraz z nimi taniec Greka Zorby, czyli sirtaki i hasaposerwiko. Grupa stworzyła barwny program przedstawiający muzykę grecką od dawnej pieśni, aż do współczesnych przebojów i utworów własnych. Członkowie formacji to doświadczeni muzycy i wokaliści występujący już wiele lat na scenach międzynarodowych, biorąc również udział w koncertach znanych greckich gwiazd, jak na przykład: Demis Roussos, Vicky Leandros, Costa Cordalis, Antique, Bouzuki Band.

Mythos nagrywa płyty, występuje na koncertach plenerowych, okolicznościowych, bankietach, konferencjach, eventach organizowanych przez zakłady pracy oraz firmy, prezentuje się w programach edukacyjno-integracyjnych dla szkół itp. Formację posłuchać i zobaczyć można również w radiu i telewizji. Proponujemy też zainteresowanym ośrodkom kultury kameralny występ pod tytułem „Spotkania z poezją i muzyką grecką”. W ofercie są także warsztaty muzyczne oraz kursy tańców greckich. Zapraszamy do wspólnej zabawy w rytm Zorby!

Zobacz także: Kolędy świata z zespołem Mythos, Magdalena Januszkiewicz-Buras.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Mythos ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE