Monika Borzym świątecznie

Oferta koncertu świątecznego Moniki Borzym została przygotowana dla tych z Państwa, którzy chcieliby uświetnić swoje przyjęcie koncertem młodej, niezwykle utalentowanej, znanej już na polskim rynku muzycznym wokalistki. Artystka przygotowała repertuar kolędowo-pastorałkowy, w którym nie zabraknie również amerykańskich piosenek związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. Występ będzie doskonałym zwieńczeniem przyjęcia i na długo pozostanie w sercach Państwa gości.

Serdecznie zapraszamy również do organizacji koncertów świątecznych Moniki w towarzystwie Krzysztofa Kiljańskiego z zespołem. Skład podstawowy: piano, bas, perkusja, wokal. Jest możliwość dołączenia kolejnych instrumentów (wraz z sekcją dętą), w zależności od budżetu.

Monika Borzym ukończyła z wyróżnieniem naukę w szkole muzycznej pierwszego stopnia Brillante w Warszawie (klasa fortepianu). Uczęszczała do warszawskiego Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina (fortepian, piosenka, wokalistyka jazzowa), m.in. u pedagoga Emiliana Madeya. Niecały rok przebywała w Stanach Zjednoczonych, gdzie śpiewała w szkolnym chórze i zespole John Hersey High School. Technikę improwizacji oraz harmonii jazzowej zaczęła poznawać dzięki wokalistce Gail Bisesi w Chicago. Ta niezwykle charyzmatyczna wokalistka, z absolutnie niepowtarzalnym głosem, ma na swoim koncie 4 płyty (powstałe m.in. we współpracy z Mattem Piersonem) docenione przez polską publiczność – platyna za pierwszą („Girl Talk”) i złoto za drugą („My Place”). Monika Borzym prezentowała m.in. interpretacje piosenek z repertuaru Joni Mitchell, czy też utwory z wierszami Anny Świrszczyńskiej.

Zobacz także: Monika Borzym.

Chcesz zorganizować koncert świąteczny Moniki Borzym ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE