Mojito Conga

Wspaniała trójca żywiołów: Bębny, Taniec i Ogień, spotkają się w tym samym czasie i jednym miejscu! Projekt Mojito Conga jest połączeniem koncertu z elementami tańca, kuglarstwa i teatru tworzącego w całości niezwykle nastrojowe i porywające show. Występy wykonawców wprowadzą widzów w wyjątkowy klimat fascynacji ogniem, a oryginalne rytmy afrykańskie, brazylijskie i bałkańskie porwą do tańca i do wspólnej zabawy.

W trakcie pokazów grupa używa profesjonalnego sprzętu tj. poi, lin, swingi, pochodnie, maczugi, diabolo, devil stick. Wykorzystuje również szczudła, flagi, oraz prezentuje plucie i połykanie ognia. Wszystko to zostaje podkreślone dodatkowymi efektami pirotechnicznymi.  Pokazy odbywają się przy muzyce i akompaniamencie odpowiednio zaaranżowanych utworach rytmicznych z wykorzystaniem wielu oryginalnych i egzotycznych instrumentów (min. conga, djembe, dun–dun, bongos, didgeridoo, churinga). Oferta doskonale nadaje się na imprezy otwarte, jako support lub niezależny pokaz. Istnieje również opcja zorganizowania pokazów wewnątrz obiektów z wykorzystaniem świateł LED i UV oraz happeningi  dzienne dla dzieci wraz z warsztatami i zabawami-animacjami.
Mojito Conga to grupa, która powstała na bazie zespołu perkusyjnego Las Conga i gliwickiego projektu Asocjacja. Jej członkowie mieli okazję grać i występować na wielu imprezach klubowych i plenerowych.

Chcesz zorganizować występ Mojito Conga ?
zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com