Mistrzowie Polski Chippendales

Zawodowi tancerze specjalizujący się w pokazach erotycznych dla Pań. W ich ofercie polecamy występy w clubach, dyskotekach, teatrach, jak również rozgrzewają mniejsze imprezy okolicznościowe, jak urodziny, czy wieczory panieńskie. Ponadto mają na koncie liczne występy na scenach międzynarodowych. W 2000 roku okrzyknięto ich liderem na polskim rynku wśród erotycznych grup tanecznych w stylu Chippendales, co utrzymuje się do dziś.

Jako jedyni w Polsce kształcą przyszłych tancerzy erotycznych. O ich wielkim powodzeniu mogą świadczyć rzesze rozkrzyczanych fanek w całej Polsce oraz ilość widowisk, w których grają główną rolę. W ciągu kilku lat osiągnęli szczyty popularności i wzbudzili szerokie zainteresowanie mediów.

Zresztą nic w tym dziwnego, skoro w ich składzie znajdziecie Panie wyłącznie przystojnych, wspaniale zbudowanych mężczyzn. Dodajmy do tego wysoką kulturę osobistą tancerzy, kreatywność, pasję i sexappeal, a otrzymamy mieszankę wybuchową – naprawdę świetne widowisko! Potrafią spełnić nawet najbardziej wyrafinowane, najdziksze fantazje Kobiet. Dbają, by każdy show był jedyny w swoim rodzaju, nasycony sexapilem i erotyką w granicach dobrego smaku. Uwodzą, czarują, rozpalają swoim tańcem zmysły do białości. Starają się odgadnąć potrzeby Pań, oderwać je choć na chwile od szarej codzienności i jak do tej pory udaje im się to w 100%. No bo cóż jest bardziej podniecającego dla Kobiety niż piękne męskie ciało poruszające się zmysłowo w takt muzyki? Widowiska erotyczne w wykonaniu tancerzy są wyjątkowe i niepowtarzalne, jak niepowtarzalne i wyjątkowe są Kobiety, dlatego sami zajmują się choreografią, odpowiednio dobraną muzyką i kostiumami, wdrażając w życie coraz to nowe projekty. Stale podnoszą jakość swoich występów, pracują ciężko, by wprowadzić Was drogie Panie w świat magii, świat fantastycznych, niezapomnianych doznań.

Tancerze występują nie tylko na scenie. Produkcje oraz wywiady telewizyjne z ich udziałem: Polsat, Polsat 2, TVP1, TVP2, TV4, TVN, TVN 7, TVN Meteo, MTV, SUPER STACJA, TOYA, radiowe: Radio Z, RMF, Planeta, Radio Kolor, Radio S, Radio Mazowsze i prasowe: CKM, Playboy, Kreator, Cosmopolitan, Twój Ślub, Tele Tydzień, Tele Magazyn, Glamour, Solarium, Kurier Polski, Express Wieczorny, Vip News, Gazeta Stołeczna, Express Ilustrowany, Puella Nova, które umożliwiły nawiązać kontakt z klubami w USA, Włoszech, Austii, Francji, Rosji, Szwecji, na Tajwanie, Japonii oraz Niemczech. Współpracowaliśmy z firmami: Ikea, Amazons, Kris Line, Playboy, Mercedes, Wólczanka, Unity Line, Oriflame, Sodexho, Makro, Polo Market, Kadus, Ratex, CEDC, Ernst & Young, Manstore, Deni Cler, Ren, Olsen, Missland, Mueller, Berendsen, Jan Niezbędny, Agropak.

Występują również jako hości w klubach, na bankietach, podczas innych imprez w czasie walk bokserskich. Wszyscy biorą często udział w reklamach telewizyjnych, w sesjach zdjęciowych do czasopism i kalendarzy.

Chcesz zorganizować występ Mistrzów Polski Chippendales ?
zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com