Mirosław Witkowski

Muzyk, wokalista, kompozytor, manager, organizator koncertów kameralnych i plenerowych, recitali, warsztatów muzycznych, nauczyciel śpiewu oraz emisji głosu. Śpiewając, kreatywnie łączy elementy techniki klasycznej, a także rozrywkowej. Mirosław Witkowski jest autorem programu profilaktyki uzależnień „Zanim będzie za późno”. To także absolwent wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej w Łodzi, jak również stypendysta renomowanej amerykańskiej uczelni muzycznej Indiana University Jacobs School of Music w Bloomington (USA), gdzie ukończył z  wyróżnieniem studia podyplomowe.

Ma w swoim dorobku sukcesy w wielu konkursach. Zdobył I nagrodę podczas Gali Pięciolecia „Szansy na Sukces”, II nagrodę w konkursie im. Livingston Mother w Cleveland oraz Nagrodę Publiczności Międzynarodowego Konkursu Wokalnego w Seulu. Jest stypendystą Ministra Kultury (w ramach programu „Młoda Polska” dla wyróżniających się polskich artystów młodego pokolenia). „Wyśpiewał” też belgijskie stypendium „Solti Fundation”.

Wystąpił w „The Voice of Poland”, w którym śpiewał w zespole Kayah. Trafił też do finału programu „X Factor” w Bratysławie.

Brał udział w prestiżowych polskich, jak również międzynarodowych festiwalach rozrywkowych. Współpracował z gwiazdami polskiej i zagranicznej muzyki klasycznej.

Chcesz zorganizować koncert Mirosława Witkowskiego ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE